Death Stranding - zlecenie 20: dostawa leków na receptę, Nestor

Zabiegamy o przychylność Nestora.

Tuż po zakończeniu zlecenia nr 19, powinieneś wyruszyć w kierunku miejsca, gdzie przebywa Nestor. Musisz dostarczyć mu leki, które powinieneś zabrać zaraz po zakończeniu dostawy nr 18.

Jeśli tego nie zrobiłeś, niestety musisz wrócić do Węzła Jeziornego, czyli pierwszego miejsca na nowej mapie gry. Przy okazji pamiętaj, że możesz aktywować nawet kilka zleceń jednocześnie, ale za każdym razem musisz je odpowiednio dobierać, nie doprowadzając do przeciążenia postaci.

W tym przypadku to jednak nie problem, bo gdy zachowałeś kolejność według numeracji zleceń, na zakończenie poprzedniego zadania powinieneś otrzymać egzoszkielet umożliwiający noszenie większych ciężarów.

088

Wbrew pozorom, najprostsza droga do Nestora prowadzi przez wysokie pasmo górskie (1). Częściowo możesz je pokonać po prostu klasycznie się wspinając. Ułatwieniem mogą być także drabiny, o ile posiadasz je przy sobie.

Jeżeli nie, warto rozglądać się i używać skanera (wciśnij R1) w poszukiwaniu drabin i lin pozostawionych przez innych graczy - być może byli tu już przed tobą. Po skorzystaniu z obiektów innych, nie zapomnij, że możesz przesyłać lajki. Zanim dotrzesz do niewielkiego obozu Nestora (2), czeka więc cię sporo wspinaczki.

089

Przebywając w górach pamiętaj, aby się nie wywrócić - utrata równowagi może spowodować upadek, a także sturlanie się do podnóży góry. W ten sposób możesz nawet zginąć, a na pewno drastycznie zniszczysz ładunek, co jest niepożądane, jak w każdej dostawie.

Po zrealizowaniu dostawy - klasycznie zrobisz to przy użyciu terminala - Nestor postanowi dołączyć do sieci chiralnej. Teraz możesz skupić się na zrealizowaniu zlecenia nr 21.

Następnie: Death Stranding - zlecenie 21: broń i części do walki z wynurzonymi, Rzemieślnik

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - zlecenie 19: dostawa modułu ewo, inżynier i egzoszkielet

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami