Call of Duty: Modern Warfare od dzisiaj z nowym trybem rozgrywki i mapami

Darmowymi dla wszystkich.

Twórcy Call of Duty: Modern Warfare opublikowali aktualizację, która między innymi wprowadza do gry dwie nowe mapy oraz kolejny tryb rozgrywki. Dodatkowe treści są darmowe dla wszystkich graczy.

Pierwszą z zaimplementowanych plansz jest Krovnik Farmland - przeznaczona do wariantu Wojna naziemna arena osadzona jest na terenie inspirowanego Rosją państwa Kastovia. Druga to Shoot House, którą przygotowano z myślą o standardowym multiplayerze.

Nowym trybem rozgrywki jest Umocniony Punkt, znany na przykład z ubiegłorocznej odsłony cyklu. W ramach opcji gracze muszą zająć, a później bronić określony obszar na mapie. Punkty są przyznawane tylko, gdy wszyscy członkowie drużyny są wewnątrz wyznaczonej strefy.

Aktualizacja udoskonaliła też różne elementy gry. Zmniejszono na przykład zasięg strzelby 725 - wielu użytkowników narzekało, że broń umożliwia zadawanie obrażeń ze zbyt dużych odległości. Podniesiono jednak szybkość przeładowania oręża.

Ponadto w trakcie spotkania z inwestorami przedstawiciele Activision Blizzard ujawnili, że Battle Pass - odpowiednik Karnetu Bojowego z Fortnite, zastępujący płatne DLC - pojawi się w strzelance pod koniec grudnia. Dokładnego terminu debiutu jednak nie przedstawiono.

Zobacz: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Call of Duty: Modern Warfare to próba zresetowania współczesnej odnogi cyklu. Poza rozbudowanym modułem sieciowym, gra oferuje kampanię fabularną, w której bierzemy udział w misjach w różnych zakątkach świata.

Następnie: Prezentacja figurki japońskiego Geralta za ponad 900 zł - materiał od CD Projekt Red

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami