Call of Duty: Modern Warfare od dzisiaj z nowym trybem rozgrywki i mapami

Darmowymi dla wszystkich.

Twórcy Call of Duty: Modern Warfare opublikowali aktualizację, która między innymi wprowadza do gry dwie nowe mapy oraz kolejny tryb rozgrywki. Dodatkowe treści są darmowe dla wszystkich graczy.

Pierwszą z zaimplementowanych plansz jest Krovnik Farmland - przeznaczona do wariantu Wojna naziemna arena osadzona jest na terenie inspirowanego Rosją państwa Kastovia. Druga to Shoot House, którą przygotowano z myślą o standardowym multiplayerze.

Nowym trybem rozgrywki jest Umocniony Punkt, znany na przykład z ubiegłorocznej odsłony cyklu. W ramach opcji gracze muszą zająć, a później bronić określony obszar na mapie. Punkty są przyznawane tylko, gdy wszyscy członkowie drużyny są wewnątrz wyznaczonej strefy.

Aktualizacja udoskonaliła też różne elementy gry. Zmniejszono na przykład zasięg strzelby 725 - wielu użytkowników narzekało, że broń umożliwia zadawanie obrażeń ze zbyt dużych odległości. Podniesiono jednak szybkość przeładowania oręża.

Ponadto w trakcie spotkania z inwestorami przedstawiciele Activision Blizzard ujawnili, że Battle Pass - odpowiednik Karnetu Bojowego z Fortnite, zastępujący płatne DLC - pojawi się w strzelance pod koniec grudnia. Dokładnego terminu debiutu jednak nie przedstawiono.

Zobacz: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Call of Duty: Modern Warfare to próba zresetowania współczesnej odnogi cyklu. Poza rozbudowanym modułem sieciowym, gra oferuje kampanię fabularną, w której bierzemy udział w misjach w różnych zakątkach świata.

Następnie: Prezentacja figurki japońskiego Geralta za ponad 900 zł - materiał od CD Projekt Red

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głˇwnie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterˇw i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami