Prequel Project I.G.I. z akcją w Gdańsku w 1980 roku. Pojawią się też inne lokacje

Premiera za 2 lata.

Nowy zwiastun I.G.I. Origins ujawnia, że akcja gry zostanie częściowo osadzona w Gdańsku z 1980 roku. Bohater wykona też misje w miastach innych państw w okresie Zimnej Wojny.

Poinformowano też, że gra zadebiutuje w 2021 roku na PC, PS4 i Xbox One. Można domyślać się, że trafi także na konsole nowej generacji, które w momencie premiery gry będą dostępne na rynku już rok.

Bohater prequela serii Project I.G.I. to agent brytyjskiego MI6. Szczegóły na temat historii nie są jeszcze znane, ale nie zabraknie spisków i wątków szpiegowskich.

Podobnie jak oryginał, Origins ma stawiać na ostrożną rozgrywkę i skradanie. Otwarta walka też jest możliwa, ale wyjątkowo niebezpieczna.

igiiii2

Za produkcję odpowiadają deweloperzy ze studia Antimatter Games, znani przede wszystkim za sprawą strzelanek Rising Storm. Obecnie pracują także nad sieciowym shooterem 83.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami