Polskie Ruiner i niezależne Nuclear Throne za darmo w Epic Games Store

Za tydzień The Messenger.

Epic Games Store udostępnił za darmo dwie kolejne gry - polskie Ruiner oraz niezależne Nuclear Throne.

Aby zdobyć bezpłatne egzemplarze obu wymienionych tytułów, należy wejść na stronę promocji, a następnie przypisać produkcje do konta. Trzeba się jednak pospieszyć, ponieważ oferta zakończy się za tydzień, 14 listopada, o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Ruiner to izometryczna gra akcji od warszawskiego Reikon Games. Pozycję osadzono w 2091 roku w mieście Rengkok. Wcielamy się w zamaskowanego psychopatę, starającego się uratować swojego brata z rąk korporacji Heaven.

Nuclear Throne jest zaś niezależną strzelanką ze elementami tytułów typu roguelike. Rozgrywka toczy się w postapokaliptycznym świecie, a gracze wcielają się w przedstawiciela jednej z ras mutantów i starają się przejąć kontrolę nad radioaktywnymi pustkowiami.

Jednocześnie ujawniono, że od 14 listopada użytkownicy Epic Games Store pobiorą The Messenger - platformówkę, w której pokierujemy młodym ninją, próbującym dostarczyć wiadomość mogącą uratować klan bohatera.

Źródło: Epic Games Store

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami