Need for Speed Heat - tuning: zawieszenie, podwozie

Jak dopasować auto do stylu jazdy.

Osiągi auta poprawimy w Need for Speed Heat poprzez modyfikowanie i ulepszanie silnika - to przede wszystkim. Ważne jest też jednak ulepszanie elementów podwozia.

W garażu w menu Osiągów zauważymy trzy oddzielne części podwozia - zawieszenie, hamulce oraz opony. Wszystkie te elementy wpływają na profil sterowności, który zawsze widzimy po prawej stronie ekranu w garażu (1).

podwozie

To właśnie tuning podwozia w największym stopniu wpływa na to, jakie odczucia będzie oferowało auto. Jak będzie się je prowadzić. Czy będzie lepiej trzymać się drogi, czy będzie bardziej „płynne” na zakrętach.

Profil sterowności pozwala łatwo dopasować samochód do swoich potrzeb. Nazwy poszczególnych rodzajów zawieszenia są zresztą jasne. Mamy zawieszenia do driftu, mamy do wyboru zawieszenia przystosowane do asfaltu. Wybór zależy po prostu od naszych preferencji.

Tutaj oczywiście, jak w przypadku innych elementów auta, musimy zdobywać reputację, żeby odblokowywać coraz lepsze części.

Następnie: Need for Speed Heat - tuning: dodatki

Spis treści: Need for Speed Heat - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Need for Speed Heat - tuning: silnik i napęd

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami