Death Stranding - zlecenie 18: dostawa paczek, Węzeł Jeziorny

Rozpoczynam trzeci rozdział.

Wraz z pokonaniem bossa w ramach zlecenia nr 16 zakończyliśmy drugi rozdział gry. Po kilku przerywnikach filmowych rozpocznie się trzecia, bardzo długa część gry w Death Stranding.

Naszym pierwszym zadaniem, w ramach zlecenia nr 18, jest dostarczenie trzech paczek (1) do Węzła Jeziornego. Zauważysz je obok kontenera zaraz po odzyskaniu kontroli nad postacią.

085

Warto podkreślić, że już na samym starcie znajdujesz się we wspomnianym Węźle Jeziornym, ale nieco dalej od punktu docelowej dostawy. Ten znajduje się 350 metrów dalej. Wejdź schodami (2) na wyższy poziom i kieruj się jedyną możliwą drogą, aż wyjdziesz na zewnątrz.

Po drodze możesz podnosić porzucone ładunki i zasoby, które możesz przekazać placówce lub wykorzystać do tworzenia sprzętu. Gdy wyjdziesz na zewnątrz skręć w lewo i wejdź schodami w górę.

Kieruj się tunelem, a po wyjściu na kolejny poziom zobaczysz budynek placówki. Tam znajdziesz oczywiście terminal, gdzie możesz zrealizować zlecenie główne. Tym samym Węzeł Jeziorny zostanie dołączony do sieci chiralnej, a w nagrodę otrzymasz dane projektowe dla nowego przedmiotu: wabika emitującego dym.

Otrzymasz również dane o Węźle Południowym i Środkowym, z którymi będą związane kolejne główne zlecenia. Po kilku przerywnikach odblokujesz także szybką podróż, czyli tak zwany skok z Fragile. Możesz od razu przetestować szybkie przenoszenie się, choć na razie nie ma takiej potrzeby. Po wyjściu z kwatery przyjmij w terminalu trzy kolejne zlecenia główne, aby pchnąć fabułę do przodu.

Następnie: Death Stranding - zlecenie 19: dostawa modułu ewo, inżynier i egzoszkielet

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - zlecenie 16: eliminacja - wynurzony (walka z bossem - pożeracz)

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

PS Plus: listopad 2021 - pełna oferta

Knockout City, Kingdom of Amalur: Re-Reckoning i inne.

Nowe gry w Amazon Prime za darmo - zobacz listę wszystkich gier

Rise of the Tomb Raider, Dragon Age: Inkwizycja i nie tylko.

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami