Death Stranding - zlecenie 12 i 13: tajne dokumenty; dostawa kryptobiotów

Pilna dostawa wymagająca zmieszczenia się w czasie.

Oba z wymienionych zleceń możesz podjąć od razu po ukończeniu zlecenia nr 11. Co prawda dostawa kryptobiotów do Węzła Stołecznego musi być sfinalizowana w ciągu pół godziny, a towaru nie wolno zamoczyć w wodzie, ale bez kłopotu wykonasz po drodze także 12 zlecenie, czyli odzyskanie tajnych dokumentów.

Zlecenie 12 - odzyskanie tajnych dokumentów

Tajne dokumenty odnajdziesz w obozie MUŁów na północny wschód od Centrum dystrybucji. Wykonanie tej misji jest bliźniaczo podobne do zlecenia nr 7. tym razem jednak dokumenty nie muszą znajdować się w skrytce.

Jeśli przedmiot trzyma przy sobie któryś MUŁ (co sprawdzisz wysyłając puls przy pomocy R1), będziesz musiał go pokonać i zabrać wymagany przedmiot, który należy dostarczyć do Stacji na zachód od Węzła Stołecznego (1).

056

Jeśli masz przy sobie też kryptobioty ze zlecenia nr 13 zwróć uwagę, ile czasu zostało ci na ich dostarczenie do Węzła Stołecznego. Jeśli obawiasz się, że nie zdążysz, tajne dokumenty możesz dostarczyć zawsze później, zwłaszcza że nie ważą zbyt wiele.

Zlecenie 13 - pilne: dostarcz kryptobioty do Węzła Stołecznego

Raz jeszcze przypominamy, że dostarczasz wrażliwe na uszkodzenia kryptobioty. Ładunek waży 30 kilogramów, więc jeśli jesteś przeładowany, warto zostawić za sobą niepotrzebne przedmioty. Najważniejsze jest jednak to, aby ładunek nie zetknął się z wodą.

057

Pamiętaj zatem, że jeśli będziesz musiał przeprawić się przez rzekę, lepiej skorzystać z istniejącego lub świeżo wybudowanego mostu (2) lub przy zachowaniu maksymalnej ostrożności skorzystać z drabiny.

Po zakończeniu dostawy w Węźle Stołecznym znajdziesz zlecenie nr 14. Musisz się do niego dobrze przygotować i nie zabierać ze sobą zbędnych rzeczy, dlatego pozostaw niepotrzebne paczki w prywatnej szafce lub przetwórz je na zasoby.

Następnie: Death Stranding - zlecenie 14: dostawa paczki z pomocą; hermatogranat, worek z krwią

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - zlecenie 11: dostawa żywic

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami