Death Stranding - samochód w pionie po dachowaniu, stawianie na koła

Prosty sposób na postawienie na koła.

W grze Death Stranding można używać pojazdów. Nie dzieje się to jednak zbyt wcześnie. Co prawda od samego początku będziesz je widział na parkingach, ale minie sporo godzin, zanim skorzystasz z transporterów.

Z racji na specyficzne i trudne warunki do jazdy w świecie gry, czasami - głównie podczas zjeżdżania ze skał - twój samochód może stanąć na sztorc. Nie pomoże mu wtedy ani dopalacz, ani podskakiwanie.

Co zatem zrobić, gdy znajdziesz się w sytuacji z poniższego obrazka i nie chcesz zostawiać ładunku na pace?

048

Sposób jest bardzo prosty, choć nie działa za każdym razem. Wówczas wyjdź z samochodu i odejdź od niego na kilka metrów. Następnie wejdź do menu gry i wybierz zakładkę System. Zapisz grę, po czym skorzystaj z opcji załadowania ostatniego zapisu. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że samochód będzie już stał na kołach i będziesz mógł kontynuować podróż.

Pamiętaj jednak, że gdy stanie się to na terenie wynurzonych lub w okolicy obozu MUŁów, zapis gry nie będzie możliwy ze względu na potencjalne niebezpieczeństwo.

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - generator: jak naładować motocykl (trajka), inne pojazdy i kombinezon

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

O autorze

Jerzy Daniłko

Jerzy Daniłko

Redaktor Naczelny

Jerzy jest redaktorem naczelnym Eurogamer.pl. Z serwisem współpracuje od początku, a w ostatnim czasie nadzorował pracę działu poradników. Relaksuje się gotując i jeżdżąc autem w długie trasy. Nie lubi nudy, zastojów i głośnych sąsiadów.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami