Death Stranding - repatriacja, zlecenie 2: dostawa morfiny - oddział izolacyjny

Dostarczamy morfinę pani prezydent.

Kolejna misje rozpocznie się od dłuższego, interaktywnego przerywnika, rozpoczynającego się zaraz po ukończeniu zlecenia 1. Gdy wyjdziesz z budynku, podjedzie samochód korporacji Bridges. Tym samym poznasz Igora z działu utylizacji zwłok.

Po wejściu na pakę samochodu okaże się, że zadanie to spalenie zwłok. Przy okazji dowiadujemy się, dlaczego utylizacja zmarłych jest istotna w świecie Death Stranding. W ramach dłuższego przerywnika filmowego zostaniecie zaatakowani przez wynurzonych dowodzonych przez tajemniczą postać w złotej masce.

018

Po przeniesieniu na plażę poznasz kobietę w czerwonej sukience. To Amelie. Po kilku chwilach znajdziesz się jakby w podwodnym świecie, gdzie musisz dokonać tak zwanej Repatriacji (1). Sam jest bowiem repatriantem, czyli po śmierci trafia do Skraju. Wówczas wciśnij R1 i podążaj za splotem - złotymi „nitkami” prowadzącymi w górę. Następnie przytrzymaj kwadrat, aby się odrodzić.

W tym momencie zyskasz też ŁD, nazywanego skrótowo ełdekiem, czyli Łącznikowe Dziecko. Pozwoli ci na wykrywanie obecności wynurzonych. ŁD będzie od teraz zawsze przytwierdzone do twojego kombinezonu, kiedy będziesz eksplorował świat gry.

Zlecenie 2: dostawa morfiny

Dopiero w tym momencie rozpocznie się pierwszy rozdział gry, w ramach którego poznasz niejakiego Deadmana. Po przerywniku filmowym otrzymasz automatycznie przesyłkę - jest to morfina, którą musisz dostarczyć do oddziału izolacyjnego, gdzie przebywa prezydent Stanów Zjednoczonych. W tym momencie po raz pierwszy możesz uruchomić mapę (2) - kliknij przycisk Options na padzie.

019

Od razu zauważysz, że twój cel znajduje się na północnym wschodzie. Tym razem jednak nie musisz wychodzić poza kompleks. Gra nauczy cię także opcjonalnego wyznaczania trasy. Zmierzaj opuszczonymi ulicami do celu - wówczas uruchomi się dłuższy przerywnik filmowy z panią prezydent. Po jego zakończeniu misja dobiegnie końca i uruchomi się kolejna.

Następnie: Death Stranding - zlecenie 3: kremacja - ciało prezydent

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - zlecenie 1: dostawa środków nootropowych

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami