Death Stranding - przedpremierowe zwiastuny kontra finalne przerywniki filmowe

Niewielkie różnice.

Serwis GameSpot opublikował materiał, w którym porównano zwiastuny przedpremierowe Death Stranding z przerywnikami filmowymi, które ostatecznie trafiły do gry.

Dziennikarze portalu skoncentrowali się na trailerach opublikowanych przez deweloperów w 2016 i 2017 roku. Wspomniane nagrania przedstawiają wydarzenia, które później zaprezentowano również w samej produkcji.

Sceny ze zwiastunów pojawiły się w finalnej grze w niemalże niezmienionej formie. Różnic jest stosunkowo niewiele i sprowadzają się na przykład do czasu trwania ujęć lub ruchów kamery. Pod względem graficznym tytuł też nie odbiega zbytnio od materiałów promocyjnych.

Akcję nowego dzieła Hideo Kojimy osadzono w świecie, w którym USA nie istnieją, zastąpione przez Zjednoczone Miasta Ameryki (UCA). Bohater - Sam - musi zjednoczyć państwo, w czym przeszkadzają między innymi wrogo nastawieni separatyści.

ds_tajemnica_trailery
Trailery wzbudzały zainteresowanie grą tajemniczością

Zobacz: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Death Stranding ukaże się jutro, 8 listopada, na PS4, a latem 2020 roku pojawi się na PC.

Następnie: Polskie Ruiner i niezależne Nuclear Throne za darmo w Epic Games Store

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami