Death Stranding - asembler: skrzynka pocztowa - dostawy, ładunki, szafka

Do czego służy skrzynka pocztowa, jak ją zbudować.

Skrzynka pocztowa to jeden z obiektów, które możemy wybudować w świecie gry, jeśli posiadamy tak zwany asembler. Przedmiot ten będziemy mogli wytworzyć dość wcześnie, niemal na samym początku gry.

W ramach asemblera istnieje właśnie skrzynka pocztowa, którą najłatwiej wytłumaczyć typowym schowkiem, w którym możemy przetrzymywać przedmioty, realizować dostawy porzucone przez innych kurierów lub przekazywać przedmioty potrzebującym.

Jak zbudować skrzynkę pocztową

Budowa skrzynki pocztowej, jak i innych obiektów wznoszonych za pomocą asemblera, jest bardzo prosta. Gdy już posiadasz przy sobie asembler, znajdując się w świecie gry poza teren obozów, przytrzymaj krzyżak w prawo, a następnie wybierz opcję asembler (1).

070

Po wybraniu asemblera powtarzamy czynność, ale tym razem przytrzymujemy krzyżak na padzie w dół, po czym wybieramy opcję skrzynka pocztowa (2).

071

Teraz musimy umieścić skrzynkę pocztową w świecie gry. W tym celu przytrzymaj przycisk L2 na padzie - powinieneś zauważyć czerwony lub niebieski obrys (3) obiektu. Jeśli jest niebieski, teren pozwala na wybudowanie przedmiotu.

072

Gdy miejsce jest już odpowiednie, zatwierdź obiekt wciskając przycisk R2 na padzie. Po kilkunastu sekundach w świecie gry pojawi się gotowa skrzynka pocztowa (4). Możesz już z niej skorzystać lub ulepszyć - podejdź do obiektu i wciśnij:

  • Options - menu ulepszania obiektu (potrzebne zasoby posiadane przy sobie).
  • Kwadrat - menu używania obiektu.

W skrzynce pocztowej możesz zrealizować dostawę porzuconego przez innego kuriera ładunku (opcja Zrealizuj dostawę) lub powierzyć własny ładunek, aby ktoś inny mógł go zrealizować - tyczy się to głównie zleceń dodatkowych, nieobowiązkowych dla fabuły.

Oprócz tego możesz skorzystać z opcji Prywatna szafka - tutaj możesz przechować własne, niepotrzebne przedmioty. Dostęp do nich będziesz posiadać jednak tu, gdzie zostawiłeś ładunek. Nie będzie przeniesiony do innej placówki czy skrzynki pocztowej.

Wspólna szafka to ostatnia z opcji, z których skorzystasz w obiekcie tego rodzaju. W tym miejscu możesz pozostawić przedmioty dla innych graczy lub skorzystać z tych, które ktoś chciał zostawić dokładnie w tym samym miejscu. Możesz ich użyć lub przetworzyć na zasoby w dowolnej placówce, dostarczając tym samym podstawowych materiałów.

Następnie: Death Stranding - strażnica: skanowanie okolicy, ważne miejsca i obiekty

Spis treści: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Death Stranding - deszcz: opad temporalny, niszczenie przedmiotów, spray naprawczy

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami