Twórcy Red Dead Redemption 2 zapłacą co najmniej 150 dolarów za znalezienie luk w zabezpieczeniach gry

W ramach nietypowego programu.

Studio Rockstar Games poinformowało, że zapłaci graczom za znalezienie luk w zabezpieczeniach Red Dead Redemption 2 i modułu sieciowego produkcji.

Oferta jest częścią uruchomionego w 2016 roku programu, którego celem jest zachęcenie fanów do pomocy w usprawnianiu gier studia. Do tej pory jednak inicjatywą objęte było tylko GTA 5 wraz z trybem wieloosobowym.

rdr2_luki
Red Dead Redemption 2 to wirtualny western

Twórcy nie sprecyzowali, na jakie dokładnie luki powinni zwracać uwagę gracze w przypadku Red Dead Redemption 2. Warto jednak zaznaczyć, że za właściwie zidentyfikowaną usterkę lub problem deweloperzy wypłacą co najmniej 150 dolarów, czyli około 578 zł.

Sama inicjatywa dotyczy produkcji na wszystkich platformach sprzętowych, czyli PC, PS4 i Xbox One. Programem objęta jest dodatkowo mobilna aplikacja towarzysząca, która pozwala na przykład podejrzeć mapę świata i statystyki bohatera.

Zobacz: Red Dead Redemption 2 - Poradnik, Solucja

Red Dead Redemption 2 wczoraj ukazało się na komputerach osobistych. Nie obyło się bez problemów, które uniemożliwiały uruchomienie gry, ale niektóre zostały już naprawione przez Rockstar Games.

Źródło: Rockstar Games

Następnie: Apex Legends i powietrzne pojedynki przed startem meczu - efekt zabawnego błędu

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami