Planet Zoo - pierwsze recenzje i oceny mediów

Stresujące, ale wciągające zarządzanie.

Planet Zoo zadebiutowało na PC. To nowa strategia z naciskiem na zarządzanie od studia Frontier - twórców Planet Coaster czy Jurassic World Evolution.

Pierwsze recenzje sugerują, że mamy do czynienia z udaną produkcją, choć stresującą z uwagi na niejasne początkowo systemy zaawansowanej rozgrywki, których gra podobno nie wyjaśnia zbyt dobrze.

„Jest zabugowana, często niejasna, urocza i - do czego przekonała mnie w ostatniej chwili - niezaprzeczalnie moja gra roku” - napisał Nate Crowley z Rock, Paper, Shotgun.

Recenzent PC Gamera podkreśla z kolei rozbudowany aspekt mikrozarządzania. Możemy nawet wydawać wyjątkowo konkretne polecenia pracownikom, by ograniczali się tylko do jednej, specyficznej czynności. Oczywiście mnóstwo czasu można spędzić na samym formowaniu terenu pod nasze zoo.

703080_screenshots_20191007160327_1
Zoo możemy stworzyć w lokacjach o różnym środowisku

Przykładowe oceny Planet Zoo:

Średnia ocen w OpenCritic wynosi obecnie 83 punkty. Grę chwalą też użytkownicy - tytuł ma obecnie 85 pozytywnych opinii na Steamie.

Następnie: Kojima odradza granie w Death Stranding w trybie offline

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami