Need for Speed Heat - wyzwania wyścigowe, aktywacja

Gdzie są wyścigowe wyzwania?

Need for Speed Heat oferuje dwa rodzaje różnych wyzwań. Wyzwania codzienne opisaliśmy wcześniej, ale są jeszcze wyzwania wyścigowe.

Najważniejsza różnica polega na tym, że te drugie należy samodzielnie aktywować, by zacząć je wykonywać podczas jazdy. Zrobimy to w dowolnym garażu.

Będąc w garażu nie sposób nie zauważyć zakładki z wyzwaniami wyścigowymi na górze ekranu. Po wyborze tego menu, mamy przed sobą podział wyzwań na dzień oraz noc. Możemy wybrać tylko jedną z dwóch opcji.

wyzwys

Wybierając dzień lub noc aktywujemy dany zestaw wyzwań. Jeśli więc chcemy wyruszyć na ulice nocą, aktywujmy wyzwania nocne. Trzeba tylko pamiętać, że po nagrodę za wyzwania w nocy należy wrócić do jednej z kryjówek (garażów). W przeciwnym razie nawet po wykonaniu wyzwań, nie otrzymamy wypłaty.

Podobnie jak wyzwania codzienne, wyzwania wyścigowe dotyczą różnych aspektów gry. Może chodzić o osiągnięcie konkretnego miejsca w wyścigu, zniszczenie radiowozu, utrzymanie prędkości przez długi czas czy zmierzenie szybkości na jednym z radarów-pułapek w mieście.

Następnie: Need for Speed Heat - reputacja, awans i rozwój

Spis treści: Need for Speed Heat - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Need for Speed Heat - wyzwania codzienne, gdzie je znaleźć

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami