Need for Speed Heat - reputacja, awans i rozwój

Odblokowywanie nowych części i aut.

Reputacja w Need for Speed Heat to w praktyce po prostu punkty doświadczenia. Zdobywając reputację osiągamy kolejne poziomy reputacji - a w zamian odblokowujemy nowe części i samochody.

Podobnie jak w przypadku pieniędzy, reputację można zdobywać poprzez wygrywanie wyścigów - tyle że nocnych. Ponadto, reputację otrzymujemy też za wyzwania codzienne i wyścigowe.

Reputację widzimy zawsze w menu garażu w rogu ekranu (1). Przy konkretnych zablokowanych i niedostępnych do zakupu częściach widzimy też, jaki poziom reputacji jest potrzebny (2), by odblokować jakąś część.

repa

Wykonując też różne niezwykłe manewry i akcje nocą - jeżdżąc szybko, driftując, rozbijając bilboardy czy testując radary-pułapki, cały czas zwiększamy swój poziom reputacji. W nocy zdobyte punkty reputacji widzimy na górze ekranu (3).

repa2

Jeśli zostaniemy złapani przez policję, suma naszej reputacji z danej nocy zostanie zmniejszona. Ważne jest też to, że musimy wrócić dowolnej kryjówki - dopiero wtedy punkty reputacji z całej nocnej jazdy przepłyną na nasze konto reputacji.

Rozwój reputacji zapewnia też dostęp do kolejnych wyścigów związanych z fabułą.

Następnie: Need for Speed Heat - policja: jak uciec, obława, pościgi

Spis treści: Need for Speed Heat - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Need for Speed Heat - wyzwania wyścigowe, aktywacja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami