Kojima odradza granie w Death Stranding w trybie offline

Brak pomocy ze strony innych graczy.

Death Stranding debiutuje już 8 listopada. Gra oferuje możliwość zabawy w trybie offline, ale sam Hideo Kojima zdecydowanie odradza rozgrywkę bez połączenia z siecią.

- Zupełnie stracisz wtedy wsparcie ze strony innych graczy i doświadczysz wszystkiego w samotności, zupełnie w pojedynkę - powiedział projektant w rozmowie z Famitsu.

we_reviewed_death_stranding_21286

- Myślimy, że wiele osób korzysta z PlayStation 4 przy połączeniu z internetem, więc moja wizja od początku zakładała zaoferowanie graczom doświadczenia single-player, ale w świecie, w którym jesteś naturalnie połączony z innymi - zaznaczył Kojima.

Zobacz: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Producent podkreślił też, że gra online nie sprawi, że odkryjemy jakiekolwiek dodatkowe informacje na temat świata czy wyjątkowe sekrety, ale „po prostu nie poleca” gry offline.

Aspekt sieciowy Death Stranding przywodzi na myśl rozwiązania z Journey czy Dark Souls, ale jest nieco bardziej rozbudowany. Gracze mogą na przykład rozstawiać pomocne przedmioty, z którym potem inni skorzystają podczas własnej przygody.

Źródło: Eurogamer.pt

Następnie: Projektant Wiedźmina 3 i Cyberpunk 2077 dyrektorem kreatywnym Diablo 4 - obiecuje "przyziemną" fabułę

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami