Assassin's Creed Odyssey na PS4 taniej w PS Store

Wraz z dodatkami.

W cyfrowym sklepie PS Store pojawiła się nowa oferta tygodnia. Do 14 listopada taniej można nabyć Assassin's Creed Odyssey oraz pakiet dodatków do gry.

Podstawowa wersja najnowszej odsłony cyklu rozwijanego przez Ubisoft kosztuje 124 zł. Zainteresowani mogą również kupić przepustkę sezonową, czyli zestaw płatnych rozszerzeń do produkcji, za 84 zł.

ac_odyseja_promka
Assassin's Creed Odyssey ponownie stawia na otwarty świat

Ponadto za za 184 zł dostępna jest złota edycja tytułu, zawierające nie tylko bazową grę, ale i wspomniane DLC. W ofercie jest też kosztująca 209 zł wersja Ultimate, w której są dodatkowo wyposażenie Kronosa, Zwiastuna Zmierzchu, Morski Pakiet Koziorożca ze schematem okrętowym i motywem załogi oraz po jednym doładowaniu doświadczenia i drachm.

Wszystkie promocje na Assassin's Creed Odyssey znaleźć można w sklepie PS Store.

Zobacz: Assassin's Creed Odyssey - Poradnik, Solucja

Produkcja jest najnowszą częścią serii o zabójcach w kapturach. Akcję osadzono w starożytnej Grecji, a gracze mogą pokierować jedną z dwóch postaci - Alexiosem lub Kassandrą. Tytuł kładzie większy nacisk na nieliniowość.

W skład przepustki sezonowej wchodzą zaś dwie dodatkowe kampanie, każda podzielona na trzy epizody. W Dziedzictwie Pierwszego Ostrza spotykamy pierwszego posiadacza słynnej broni Asasynów, a w Losie Atlantydy przemierzamy krainy z greckiej mitologii.

Warto zaznaczyć, że pakiet rozszerzeń zawiera także odświeżone wersje Assassin's Creed 3 i Assassin's Creed Liberation.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami