Apex Legends pozwala atakować graczy przed rozpoczęciem meczu - zabawny błąd

Walki na pięści.

Najnowsza aktualizacja Apex Legends wprowadziła do gry nie tylko oczekiwany tryb dla duetów, ale także błąd, który pozwala graczom „walczyć” wręcz przed startem właściwego meczu.

Usterka sprawia, że spadając na mapę użytkownicy mogą atakować pozostałych uczestników zabawy zmierzających na ziemię - nie tylko przeciwników, ale i towarzyszy z drużyny. Wystarczy tuż po wybraniu bohatera zacząć wciskać przycisk odpowiedzialny za cios pięścią.

Na ekranie widzimy jedynie walczącego wroga, ale nie oznacza to, że nasza postać jest bezczynna, co udowadniają odgłosy w tle i fakt, że jeden z graczy ląduje ogłuszony. Wielu internautów publikuje w mediach społecznościowych zabawne filmy z pojedynkami.

Warto zaznaczyć, że nietypowy błąd ma także negatywne skutki. Pokonani w starciach użytkownicy rozpoczynają mecz, czołgając się na ziemi - konieczność czekania na pomoc towarzysza z drużyny może być zaś irytująca.

Zobacz: Apex Legends - poradnik i najlepsze porady

Na razie nie jest jasne, jak wiele osób dotknęła wspomniana usterka, ani jakie jest jej źródło. Niektórzy podejrzewają, że problemem są zmiany, które twórcy Apex Legends wprowadzili do systemu lobby.

Deweloperzy z Respawn Entertainment na razie nie odnieśli się do błędu. Istnieje jednak wysokie prawdopodobieństwo, że studio wkrótce wyda aktualizację, która zablokuje możliwość toczenia „powietrznych” pojedynków.

Źródło: Reddit

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami