Aktualizacja do Red Dead Redemption 2 pomaga uruchomić grę na PC

Na platformie Rockstar.

Wydawca Red Dead Redemption 2 opublikował aktualizację do aplikacji Rockstar Games Launcher. Poprawka ma w teorii eliminować najczęstsze błędy występujące przy próbie uruchomienia gry na PC, choć część użytkowników wciąż zgłasza problemy.

Z opisu aktualizacji v1.0.9.164 wynika, że Rockstar Games naprawiło problem z odszyfrowywaniem plików i kilka innych popularnych błędów, które uniemożliwiały rozpoczęcie zabawy.

Wciąż nie wiadomo, z czego wynikają tak poważne kłopoty. Deweloperzy upatrują problemu w nieaktualnych sterownikach kart graficznych, ale gry nie mogą uruchomić również użytkownicy z najnowszym oprogramowaniem.

Na forach pojawiają się coraz bardziej skomplikowane rozwiązania - aktualizacja BIOS, ręczna aktualizacja systemu Windows, a nawet fizyczne odłączanie dysku twardego.

rdr

Rockstar Games dodało też nowe rozwiązania do specjalnej strony wsparcia, do której są odsyłani wszyscy gracze, spotykający się z problemami.

Część błędów wciąż pozostaje nierozwiązana. Aktualnie nie znaleziono jeszcze sposobu na grę włączającą się bez dźwięku.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami