Można już grać w Red Dead Redemption 2 na PC

Gra odblokowana na platformie Rockstar i Epic Games Store.

Właśnie odblokowano możliwość uruchomienia Red Dead Redemption 2 w wersji PC - za pośrednictwem Rockstar Games Launcher i Epic Games Store. Osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe i skorzystały z możliwości wcześniejszego pobrania, mogą już rozpocząć zabawę, choć trzeba poczekać na odszyfrowanie plików.

Wymagania Red Dead Redemption 2 wspominają o konieczności zarezerwowania aż 150 GB na dysku twardym, ale aktualnie należy pobrać mniej, ok. 109 GB.

Rockstar Games przygotowało szereg usprawnień dla wersji PC. Zwiększono między innymi odległość wczytywania obiektów i jakość globalnego oświetlenia. Twórcy udoskonalili też wygląd śladów na śniegu, odbić oraz tekstur trawy i futer.

Do tego obsługa HDR, rozdzielczości 4K i - standardowo - możliwość zabawy w więcej niż 30 FPS.

rdr1
Grafika rozwinie skrzydła na PC

Zobacz: Red Dead Redemption 2 - Poradnik, Solucja

Gracze na PC zyskują też dostęp do dodatkowych treści do kampanii fabularnej - to między innymi nowe misje ścigania zbiegów, kryjówki gangów oraz uzbrojenie. Oprócz tego to ta sama historia, co na konsolach, a do tego rozbudowany i wciąż ulepszany tryb online.

Następnie: Polskie Platige Image z nagrodą w międzynarodowym konkursie animacji - za zwiastun Metro Exodus

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami