Horizon Zero Dawn 2 powstaje - sugeruje oferta pracy w Guerrilla Games

To już niemal pewne.

Na stronie studia Guerrilla Games pojawił się szereg nowych ogłoszeń o pracę przy niezapowiedzianej grze z otwartym światem. W jednej z ofert użyto wprost słowa „Horizon”, co mocno sugeruje, że chodzi o sequel ciepło przyjętego Horizon Zero Dawn.

„W naszym studiu mamy cztery zespoły, które zajmują się tworzeniem zachwycających środowisk Horizona” - czytamy w opisie stanowiska projektanta roślinności.

hor1
Horizon Zero Dawn to nietypowa wizja przyszłości, w której ludzkość cofnęła się w rozwoju

Deweloperzy nie użyli oczywiście pełnej nazwy, ale trudno sobie wyobrazić, by mieli na myśli coś innego niż Horizon Zero Dawn 2. Szczególnie że pierwsza część była dużym sukcesem - w przeciągu dwóch lat sprzedała się w dziesięciu milionach egzemplarzy.

O powstającym sequelu usłyszeliśmy już w kwietniu, kiedy aktorka głosowa z dodatku The Frozen Wilds stwierdziła, że kontynuacja Horizon Zero Dawn będzie „niesamowita”. Wieść potwierdził niejako doskonale poinformowany dziennikarz Jason Schreier.

Warto nadmienić, że twórcy opublikowali na początku 2019 roku ogłoszenie o pracę związaną z zaprojektowaniem systemów tworzenia meczów online i tablic rankingowych. Może to oznaczać, że kontynuacja omawianej produkcji zaoferuje tryb wieloosobowy.

„Świat gry bardzo szybko wciąga. Twórcy znaleźli złoty środek między ciekawą przygodą a zachęcającym do eksploracji krajobrazem” - napisaliśmy w naszej recenzji Horizon Zero Dawn.

Źródło: Guerrilla Games

Następnie: Awatar na PS4 za 99 dolarów w amerykańskim PS Store

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami