Twórcy Cyberpunk 2077 rozbudowali rolę Johnny'ego Silverhanda na prośbę Keanu Reevesa?

Twierdzi włoski aktor dubbingowy.

Keanu Reeves miał zachęcać deweloperów z CD Projekt RED, by Johnny Silverhand otrzymał więcej kwestii w Cyberpunk 2077 niż pierwotnie zakładano - powiedział aktor Luca Ward.

Włoski głos Silverhanda stwierdził, że Reevesowi rola spodobała się tak bardzo, że zależało mu na jej rozbudowaniu. W efekcie przedłużyły się także nagrania kwestii Johnny'ego do wszystkich wersji językowych.

jonhny

Ward wspomniał, że liczba nagrań wzrosła niemal podwójnie - ale oczywiście może chodzić też o nagrywanie tych scen i kwestii, które finalnie nie znajdą się w grze.

Polskim głosem Silverhanda - dawnej gwiazdy rocka - jest Michał Żebrowski. Johnny będzie w praktyce żył w umyśle głównego bohatera lub bohaterki dzięki specjalnemu wszczepowi.

Cyberpunk 2077 debiutuje w kwietniu 2020 roku. Akcja zabiera graczy do Night City - kalifornijskiego mega-miasta. CD Projekt RED obiecuje wiele ważnych decyzji do podjęcia i rozbudowany świat do eksploracji.

Źródło: PC Gamer

Następnie: Dragon Age ma już dziesięć lat. Pełnoprawna zapowiedź czwartej części na początku grudnia?

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami