Reżyser God of War chciałby ujrzeć grę na PC, ale decyzja należy do Sony

"Nie nazywam się Kojima".

Cory Barlog - reżyser dostępnego jedynie na PS4 God of War - przyznał, że chciałby, aby gra zadebiutowała też na PC. Decyzja należy jednak do wydawcy.

„Wiesz co, naprawdę bym tego chciał” - odpowiedział na Twitterze dyrektor kreatywny w Santa Monica Studio, zapytany o wersję PC. „Niestety taka decyzja wykracza poza moje kompetencje. Nie mam na nazwisko Kojima”.

Deweloper odniósł się w wypowiedzi do Death Stranding, które początkowo przedstawiano jako grę na wyłączność PS4, ale jeszcze przed premierą ogłoszono edycję na komputery.

Samo God of War odniosło ogromny sukces i przez wielu jest uznawane za jeden z najlepszych tytułów dostępnych na konsoli Sony. Produkcja otrzymała pięć statuetek BAFTA, a także została ogłoszona grą roku 2018 na gali The Game Awards.

Zobacz: God of War - Poradnik, Solucja

Recenzenci i gracze docenili odważne podejście twórców, którzy zerwali ze schematem serii, zmieniając system walki, perspektywę i najważniejsze mechanizmy. Krytykom przypadła też do gustu poważna i wzruszająca historia o trudnej relacji ojca z synem. „To fantastyczna i ekscytująca przygoda” - napisaliśmy w naszej recenzji God of War.

Następnie: Profesjonalny gracz FIFA 20 napluł na logo EA - otrzymał bana na wszystkie przyszłe zawody

Reklama

Skocz do komentarzy (12)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (12)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami