Pół godziny rozgrywki z Need for Speed Heat. Różnice między dniem a nocą

Zachowanie policji i inne.

Sony opublikowało nowy, półgodzinny materiał z serii PlayStation Underground, w którym prowadzący przyglądają się Need for Speed Heat. Rozmawiają też z twórcami gry, którzy tłumaczą, czego kierowcy mogą oczekiwać w dzień, a co stanie się po zmroku.

Deweloperzy podkreślają, że głównymi antagonistami gry są funkcjonariusze. Policja stworzyła specjalną jednostkę, która ma za zadanie poradzić sobie z kierowcami łamiącymi prawo.

Dzień to czas oficjalnych wyścigów, natomiast w nocy odbywają się nielegalne zawody. Ponadto policja zachowuje się inaczej, w zależności od pory dnia. Gdy w mieście jest jeszcze jasno, funkcjonariusze „grają zgodnie z zasadami” i działają tak, jak „można oczekiwać od organów ścigania”.

Po zmroku kierowcy policyjnych wozów są znacznie bardziej agresywniejsi i bezwzględni. W grę wchodzą osobiste porachunki i żądza zemsty.

Przedstawiciel Ghost Games stwierdził ponadto, że o ile w Need for Speed Payback policja doskonale trzymała się gracza podczas pościgu, w Heat głównym zadaniem jest po prostu prześcignięcie przeciwników. Agresywne taktyki też są oczywiście skuteczne.

nfs1
Liczy się lans

Premiera Need for Speed Heat 8 listopada, na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Następnie: Twórcy Cyberpunk 2077 rozbudowali rolę Johnny'ego Silverhanda na prośbę Keanu Reevesa?

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Nowy gameplay z Gran Turismo 7

Deep Forest Raceway.

Forza Horizon 5 krytykowana przez weterana serii

Jako problemy wymienia m.in. zawodny tryb sieciowy i napływ oszustów.

Forza Street zostanie niedługo wyłączona

Twórcy porzucają darmową odsłonę serii.

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami