Call of Duty: Modern Warfare - Deathmatch i DM Drużynowy

Jak wygrywać.

Deathmach oraz DM Drużynowy (TDM) to klasyczne tryby, które obecne są w każdej odsłonie serii Call of Duty, a powracają też oczywiście w Call of Duty: Modern Warfare z 2019 roku.

Zasady są tutaj banalne i najprostsze spośród wszystkich trybów w grze. Trzeba po prostu likwidować wrogów i nie przejmować się niczym innym. W TDM wygrywa zespół, który pierwszy zdobędzie 75 punktów.

Z kolei w zwykłym Deathmatchu wygrywa gracz, który pierwszy zdobędzie 30 fragów.

tdm

Kluczowe porady w trybach DM i TDM:

  • W drużynowym Deathmatchu patrz, gdzie są twoi sojusznicy na minimapie. To bardzo ważne, bo dzięki temu ocenisz też mniej więcej skąd mogą nadejść wrogowie.
  • Zawsze staraj się przerywać sprint i celować, gdy wychodzisz zza budynku lub przechodzisz przez drzwi, by być gotowym do strzału.
  • Gdy widzisz wroga na radarze, nie biegnij do niego. Lepiej poczekać z przygotowaną bronią.
  • Skacz. Czasem, gdy wróg pojawi się nagle, dobrym wyjściem jest skok i strzał z powietrza. Niektórych wrogów można w ten sposób zdezorientować.
  • Wyposaż tanie nagrody za serie. Korzystaj z nagród za 3-4-5 zabójstw. Najczęściej z nich skorzystasz. Szansa, że osiągniesz serię 8 czy 10 zabójstw jest mniejsza niż osiągnięcie serii 4-5 zabójstw.

Poza tym, pamiętaj oczywiście, by dobrać odpowiednią bron do danej mapy. Jeśli na mapie są duże przestrzenie, miej coś skutecznego na długim dystansie. Na mapie z wieloma uliczkami i zakrętami czy wnętrzami dobre są strzelby i pistolety maszynowe.

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare - mecz prywatny, jak grać z botami

Spis treści: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Call of Duty: Modern Warfare - Zabójstwo potwierdzone

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami