Diablo 4 - obszerny gameplay. Dwie godziny z mrokiem, trzema klasami i walką

Jest też wydarzenie sieciowe.

Uczestnicy BlizzConu mogą przetestować demo Diablo 4. Jeden z graczy obecnych na wydarzeniu przeprowadził internetową transmisję, podczas której rozegrał wspomniany fragment.

Użytkownik o pseudonimie Bluddshed zorganizował trwający blisko dwie godziny pokaz. W tym czasie ukończył sekwencję trzema klasami postaci - barbarzyńcą, druidem i czarodziejką. Bohaterami przemierzał określony obszar, będący wycinkiem większego świata.

Dostrzec można, że w zaprezentowanym fragmencie dominuje mrok i ponura atmosfera. W poszczególnych lokacjach barwy są stonowane, a walka jest brutalna - wrogowie są rozrywani na strzępy i pozostawiają po sobie wiele krwi.

Przedstawiono działanie różnych umiejętności - przykładowo druid korzysta z pomocy wilków i potrafi zamienić się w niedźwiedzia lub wilkołaka, a czarodziejka walczy zaklęciami. Do tego spojrzenie na system ekwipunku i drzewka talentów.

diablo4gameplay
Na BlizzConie gracze mogą wspólnie pokonać bossa

Częścią dema z BlizzConu jest również sieciowe wydarzenie, w którym bierze udział kilku graczy. W prezentacji Bluddsheda grupa użytkowników wspólnymi siłami podejmuje walkę z potężną i atakującą kwasem bestią zwaną Ashava.

Diablo 4 zmierza na PC, PS4 i Xbox One, ale data premiery nie jest znana - gra znajduje się na bardzo wczesnym etapie rozwoju i przedstawiciele Blizzarda twierdzą, że produkcja nie zadebiutuje szybko, nawet jak na standardy studia.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami