Diablo 4 - obszerny gameplay. Dwie godziny z mrokiem, trzema klasami i walką

Jest też wydarzenie sieciowe.

Uczestnicy BlizzConu mogą przetestować demo Diablo 4. Jeden z graczy obecnych na wydarzeniu przeprowadził internetową transmisję, podczas której rozegrał wspomniany fragment.

Użytkownik o pseudonimie Bluddshed zorganizował trwający blisko dwie godziny pokaz. W tym czasie ukończył sekwencję trzema klasami postaci - barbarzyńcą, druidem i czarodziejką. Bohaterami przemierzał określony obszar, będący wycinkiem większego świata.

Dostrzec można, że w zaprezentowanym fragmencie dominuje mrok i ponura atmosfera. W poszczególnych lokacjach barwy są stonowane, a walka jest brutalna - wrogowie są rozrywani na strzępy i pozostawiają po sobie wiele krwi.

Przedstawiono działanie różnych umiejętności - przykładowo druid korzysta z pomocy wilków i potrafi zamienić się w niedźwiedzia lub wilkołaka, a czarodziejka walczy zaklęciami. Do tego spojrzenie na system ekwipunku i drzewka talentów.

diablo4gameplay
Na BlizzConie gracze mogą wspólnie pokonać bossa

Częścią dema z BlizzConu jest również sieciowe wydarzenie, w którym bierze udział kilku graczy. W prezentacji Bluddsheda grupa użytkowników wspólnymi siłami podejmuje walkę z potężną i atakującą kwasem bestią zwaną Ashava.

Diablo 4 zmierza na PC, PS4 i Xbox One, ale data premiery nie jest znana - gra znajduje się na bardzo wczesnym etapie rozwoju i przedstawiciele Blizzarda twierdzą, że produkcja nie zadebiutuje szybko, nawet jak na standardy studia.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami