Ubisoft zmienia mentalność po wyniku Ghost Recon Breakpoint - uważa znany dziennikarz

"W firmie panuje szalona atmosfera".

Niezadowalające wyniki sprzedaży Ghost Recon Breakpoint rozpoczęły proces mentalnej zmiany w Ubisofcie - uważa znany dziennikarz Jason Schreier.

Na antenie internetowej audycji Splitscreen redaktor Kotaku ujawnił, że miał okazję porozmawiać z kilkoma osobami zatrudnionymi w firmie. Pracownicy stwierdzili, że wydawca drastycznie zmienia podejście do tworzenia nowych produkcji.

ghost_recon_zmiana
Ghost Recon Breakpoint nie okazało się sprzedażowym bestsellerem

- Ubisoft na wielką skalę zmienia mentalność. Prezentując kierownictwu pomysł na grę, deweloperzy muszą wykazać, że jest superunikalna i przedstawić element wyróżniający tytuł. Wszystko brzmi zwariowanie, panuje tam teraz szalona atmosfera - relacjonuje Schreier.

W trakcie niedawnego spotkania z inwestorami wydawca przyznał, że jest rozczarowany wynikami sprzedaży Ghost Recon Breakpoint. Firma wskazała przyczyny sytuacji i zapewniła, że stawi czoła problemom wprowadzając „znaczące zmiany” do procesów produkcyjnych.

Konsekwencją było opóźnienie Watch Dogs Legion oraz dwóch innych gier - Rainbow Six Quarantine i Gods & Monsters. Wszystkie ukażą się w przyszłym roku fiskalnym, a więc najpóźniej do marca 2021 roku.

Źródło: Reddit

Następnie: Bethesda musi zwrócić pieniądze za Fallout 76 niezadowolonym graczom z Australii

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami