Death Stranding - PS4 kontra PS4 Pro. Porównanie grafiki

Zestawienie identycznych scen.

Dziennikarze serwisu IGN opublikował materiał, w którym porównano grafikę Death Stranding w wersji PS4 oraz PS4 Pro.

Autorzy nagrania zestawili ze sobą identyczne sceny uruchomione na dwóch urządzeniach. Największa różnica związana jest oczywiście z rozdzielczością - na bazowej konsoli gra działa w maksymalnie 1080p, a na mocniejszej w 4K.

Pod względem wizualnym produkcja prezentuje się podobnie na obu modelach sprzętu. Wydaje się jednak, że na PS4 Pro obraz jest nieco bardziej wyrazisty niż na podstawowej wersji platformy japońskiego producenta.

Death Stranding to najnowsza gra Hideo Kojimy. Akcję osadzono w świecie, w którym USA nie istnieją, zastąpione przez Zjednoczone Miasta Ameryki (UCA). Bohater - Sam - musi zjednoczyć państwo, w czym przeszkadzają między innymi wrogo nastawieni separatyści.

Tytuł przypadł do gustu dziennikarzom, którzy podkreślają, że produkcja jest niepowtarzalna, choć są świadomi, że najprawdopodobniej wzbudzi skrajne emocje - pozycję można pokochać lub znienawidzić.

dskontra
Death Stranding skrywa wiele tajemnic

Zobacz: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Death Stranding ukaże się za tydzień, 8 listopada, na PS4. Niedawno poinformowano, że w planach jest wersja PC, która zadebiutuje na rynku latem 2020 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami