Death Stranding - pierwsze opinie i oceny mediów

Nietuzinkowa produkcja.

Pojawiły się pierwsze opinie i oceny Death Stranding, czyli najnowszej gry Hideo Kojimy. Z opublikowanych tekstów wyłania się obraz nietuzinkowego tytułu, ale niepozbawionego wad.

„To złożona i bardzo zaskakująca produkcja, choć na pewno nie dla wszystkich. Oczekujący łatwej, przyjemnej i nieskomplikowanej rozgrywki raczej nie mają tu czego szukać” - napisaliśmy w naszym artykule.

Inni dziennikarze zwracają uwagę, że tytuł nagradza gracza za jego wysiłki, także pod względem emocjonalnym. Poczucie połączenia z innymi użytkownikami poprzez współpracę i wzajemną pomoc odgrywa dużą rolę, podkreślając pozytywne przesłanie projektu.

Niektórzy twierdzą, że Death Stranding jest niepowtarzalne, choć są świadomi, że wzbudzi skrajne emocje - dzieło Hideo Kojimy można pokochać lub znienawidzić. Doceniają zapadające w pamięć postacie oraz „doskonałe” dostarczanie paczek i system zarządzania udźwigiem.

Nie obyło się jednak bez problemów. Część osób uważa, że produkcja zbyt długo wprowadza gracza do podstaw rozgrywki. Inni krytykują na przykład nieintuicyjne mechanizmy zabawy, przejawiające się w topornym i powolnym sterowaniu, które może wywoływać frustracje.

Przykładowe oceny mediów:

ds_recenzje
Death Stranding osadzone jest w alternatywnym świecie

Zobacz: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Death Stranding zadebiutuje 8 listopada na PS4, a latem 2020 roku pojawi się na PC.

Następnie: Pracownicy Blizzarda boją się tegorocznego BlizzConu

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami