Death Stranding - pierwsze opinie i oceny mediów

Nietuzinkowa produkcja.

Pojawiły się pierwsze opinie i oceny Death Stranding, czyli najnowszej gry Hideo Kojimy. Z opublikowanych tekstów wyłania się obraz nietuzinkowego tytułu, ale niepozbawionego wad.

„To złożona i bardzo zaskakująca produkcja, choć na pewno nie dla wszystkich. Oczekujący łatwej, przyjemnej i nieskomplikowanej rozgrywki raczej nie mają tu czego szukać” - napisaliśmy w naszym artykule.

Inni dziennikarze zwracają uwagę, że tytuł nagradza gracza za jego wysiłki, także pod względem emocjonalnym. Poczucie połączenia z innymi użytkownikami poprzez współpracę i wzajemną pomoc odgrywa dużą rolę, podkreślając pozytywne przesłanie projektu.

Niektórzy twierdzą, że Death Stranding jest niepowtarzalne, choć są świadomi, że wzbudzi skrajne emocje - dzieło Hideo Kojimy można pokochać lub znienawidzić. Doceniają zapadające w pamięć postacie oraz „doskonałe” dostarczanie paczek i system zarządzania udźwigiem.

Nie obyło się jednak bez problemów. Część osób uważa, że produkcja zbyt długo wprowadza gracza do podstaw rozgrywki. Inni krytykują na przykład nieintuicyjne mechanizmy zabawy, przejawiające się w topornym i powolnym sterowaniu, które może wywoływać frustracje.

Przykładowe oceny mediów:

ds_recenzje
Death Stranding osadzone jest w alternatywnym świecie

Zobacz: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Death Stranding zadebiutuje 8 listopada na PS4, a latem 2020 roku pojawi się na PC.

Następnie: Pracownicy Blizzarda boją się tegorocznego BlizzConu

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami