Call of Duty: Modern Warfare - W ciemności: zakładnicy, basen, wieża, kościół, Hadir

Próbujemy dotrzeć z Pricem do brata Farah.

Misja fabularna w Call of Duty: Modern Warfare, która rozpocznie się po ukończeniu zadania Dawni towarzysze. Zacznij od kierowania się za Pricem. Kiedy dotrzecie do zabudowań strzel w lampę i załóż noktowizor, żeby widzieć w ciemności.

123

Kontynuuj podróż za kapitanem. W pewnej chwili dotrzecie do wrogów (1). Omiń ich pozostając w ciemności, o której informuje wskaźnik (2) z lewej strony. Im jest niżej, tym trudniej wypatrzeć postać.

124

Ruszaj dalej, aż do drewnianej szopy, przy której przestaw dźwignię (3), co spowoduje wyłączenie światła. Po chwili pojawi się przeciwnik, którego załatw. Wejdź do budynku i przejdź przez niego.

125

Nieco dalej trafisz na grupę rywali (4). Strzel w światło (5) z lewej, a kiedy zrobi się ciemno i rywale się rozejdą, załatw wrogów z prawej, a potem grupę z lewej.

Dotarcie do zakładników

Ruszaj dalej, aż dotrzesz do podwyższenia, z którego rozciąga się widok na miasteczko.

126

Następnym celem będzie dotarcie do trzech budynków - basenu (6), wieży zegarowej (7) oraz kościoła (8) i odnalezienie Hadira. Zacznij od podniesienia liny, po której rozpocznij podróż na dół, po drodze pozbywając się dwóch żołnierzy.

127

Następnie skieruj się w prawo i, trzymając się ciemności, wejdź na teren otaczający basen. Możesz się na niego dostać przechodząc przez mur i eliminując rywali z lewej. Następnie skorzystaj z dźwigni (9), żeby wyłączyć światło.

128

Możesz obejść budynek i skorzystać z drabiny, aby dostać się na dach. Z tego miejsca zobaczysz żołnierza, który torturuje cywila (10). Możesz zaatakować rywali z zaskoczenia i dostać się po cichu do środka. Kiedy to uczynisz przesłuchaj związanego mężczyznę, po czym opuść budynek po cichu.

129

Udaj się w stronę wieży zegarowej i zgaś światło korzystając z dźwigni (11) na ścianie. Przejdź w lewo i wejdź do budynku przez jedno z otwartych okien.

130

Przejdź po cichu do pomieszczenia na parterze, gdzie natkniesz się na drugiego więźnia (12). Załatw pobliskich żołnierzy i przesłuchaj go, po czym opuść budynek po cichu.

131

Ostatnim punktem jest kościół. Trzymając się ciemności i krzaków podążaj wzdłuż muru, aż dotrzesz do dziury (13), przy której pozbądź się wroga. Wejdź na teren kościoła i wyłącz światło w skrzynce z lewej.

132

Potem wejdź do środka przez podziemne wejście (14). Skieruj się do przesłuchiwanego cywila, załatw lokalnych wrogów i przesłuchaj go.

Odnalezienie Hadira i ucieczka przed śmigłowcem

Opuść kościół, rozprawiając się z napotkanymi wrogami, którzy mogą pojawić się w środku.

133

Następnie zacznij kierować się w stronę głównego budynku. Oczyść po cichu przedpole i zwróć uwagę na okno z wybitą szybą (15). Zastrzel wartowników w środku oraz strzel w lampę, dzięki czemu w pokoju zapanuje ciemność. Kiedy do tego dojdzie wejdź do środka (możesz wyłączyć noktowizor, aby nie doszło do oślepienia przez światło) i udaj się na górę po schodach z prawej.

134

Potem skorzystaj z kolejnych schodów, żeby dostać się na drugie piętro, gdzie spotkasz Price'a (16). Podejdź do drzwi i otwórz je kodem, który uzyskałeś od jednego z więźniów.

135

W środku natkniesz się na Hadira (17). Po scence padnij na ziemię, ponieważ pokój zostanie ostrzelany przez śmigłowiec. Kiedy Hadir z Pricem udadzą się w stronę drzwi pomóż im je otworzyć.

136

Zbiegnij z kompanami na dół, eliminując napotkanych wrogów. Kiedy dotrzecie w pobliże zniszczonego okna wyskocz na zewnątrz i szybko skieruj się do budynku (18) z lewej. Od tej pory stale przemieszczaj się między budynkami, ponieważ w otwartym terenie zostaniesz zastrzelony przez śmigłowiec.

137

Po przejściu przez dom wbiegnij do garażu z lewej, a potem przebiegnij do szklarni (19). Przebiegnij przez nią i ruszaj do kolejnych osłon. Kontynuuj w ten sposób, aż dotrzesz do północnego tunelu. Po wbiegnięciu do niego rozpocznie się scenka kończąca bieżące zadanie.

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare - Do pieca: fabryka, Barkow, finał, zakończenie

Spis treści: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Call of Duty: Modern Warfare - Dawni towarzysze: Rzeźnik, pościg, przesłuchanie

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami