Call of Duty: Modern Warfare - Do pieca: fabryka, Barkow, finał, zakończenie

Ostatnia misja w kampanii fabularnej.

Jest to ostatnia misja fabularna w Call of Duty: Modern Warfare, która rozpocznie się po ukończeniu zadania o nazwie W ciemności. Price z oddziałem, wraz z bojownikami Farah, postanawia wziąć udział w ataku na chemiczną fabrykę, gdzie przebywa generał Barkow.

138

Zacznij podążania za wozem bojowym i ostrzeliwania kolejnych przeciwników. Po dotarciu do zakrętu w prawo na niebie pojawi się wrogi śmigłowiec (1). Skorzystaj z celownika laserowego, aby go oznaczyć i zniszczyć przy pomocy rakiety.

139

Kontynuuj ofensywę eliminując z karabinu snajperskiego kolejnych wrogów (2), a także namierzając laserem następne śmigłowce pojawiające się na niebie.

140

W pewnej chwili pojazd zostanie zniszczony. Znajdź osłonę i ostrzeliwuj kolejnych wrogów. Pamiętaj, że możesz się też wspomagać laserowym namierzaniem, aby niszczyć cele naziemne na przykład wieżyczki lub oddziały przeciwnika (3).

141

Kontynuuj atak, przemieszczając się coraz wyżej i zdobywając bunkier na wzniesieniu. Po oczyszczeniu pola ruszaj dalej w stronę fabryki. Uważaj, bo po chwili nadleci szybki helikopter. Zacznij ostrzeliwać go z broni maszynowej tak długo, aż go wyeliminujesz (4) z walki.

Oczyszczenie fabryki

Kiedy to nastąpi kontynuuj szturm, eliminując duże zgrupowanie przeciwników, którzy pojawią się przy zabudowaniach.

142

Wkrótce dotrzesz do wejścia na teren zakładów. Po wyważeniu drzwi przebij się do pomieszczenia z generatorem i oczyść je z wrogów. Dobrze jest się ukryć na prawej flance i z tego miejsca ostrzelać wrogów na podwyższeniu z lewej. Następnie przejdź na drugą stronę lokacji i skieruj się do przejścia (5).

143

Załatw wrogów na schodach i kieruj się coraz wyżej, eliminując kolejnych rywali. Kontynuuj, aż połączysz się z Farah (6), z którą wybiegnij na zewnątrz. Kiedy to nastąpi podejdź do furgonetki Nikolaia i podnieś ładunek wybuchowy.

144

Wróćcie do budynku i zacznijcie oczyszczać kolejne pomieszczenia. W rozległej lokacji możesz wciskać czerwone przyciski (7), wypuszczając tym samym dym.

145

Przejdź w lewo i w kolejnym pomieszczeniu spróbuj otworzyć podwójne drzwi. Wyjdzie zza nich ciężkoopancerzony żołnierz (8). Wycofaj się do poprzedniej lokacji i zacznij ostrzeliwać go zza osłon. W walce przydadzą się też granaty oraz karabin snajperski, dzięki któremu możesz skutecznie ostrzelać rywala, mierząc prosto w głowę.

Wysadzenie fabryki i zabicie Barkowa

Po uporaniu się z ciężkozbrojnym rywalem ruszaj przed siebie i podążaj cały czas za oddziałem.

146

W pewnej chwili rozpocznie się scenka, po której trafisz na teren przed fabryką. Na wzniesieniu znajduje się snajper (9). Możesz spróbować go zestrzelić lub skierować się w prawo i obejść go.

147

Należy przy tym pamiętać, że na placu jest sporo grup wrogów. Jeśli chcesz, to możesz podnieść miniguna (10) i eliminować ich przy jego pomocy.

148

Po przebiciu się przez plac zacznij kierować się na podwyższenie. Natkniesz się na podwójne drzwi, zza których wybiegną wrodzy żołnierze (11). Załatw ich i ruszaj dalej.

149

Podejdź do czerwonych rur i przy wskazanej zamontuj ładunek wybuchowy (12). W tym momencie nastąpi krótka scenka.

150

Kiedy się skończy wcielisz się w Farah na pokładzie śmigłowca. Przeczołgaj się w lewo (13), a potem skieruj się w stronę Barkowa (14) i zaatakuj go.

151

W trakcie szarpaniny Barkow rzuci Farah na ziemię. Wciśnij wtedy klawisz (15), dzięki któremu wyrwiesz nóż i zaatakuj ponownie. Następnie wyprowadzaj kolejne ciosy, aż wrogi generał stanie się bezbronny. Będziesz mógł wtedy wziąć udział w krótkiej rozmowie (wybór opcji dialogowej nie ma większego znaczenia), po której dobij rywala.

W tym momencie dojdzie do eksplozji niszczącej fabrykę. Rozpoczną się też sceny z epilogu oraz napisy końcowe. Po ich obejrzeniu będziesz mógł obejrzeć jeszcze jeden filmik.

Spis treści: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Call of Duty: Modern Warfare - W ciemności: zakładnicy, basen, wieża, kościół, Hadir

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami