Call of Duty: Modern Warfare - Dawni towarzysze: Rzeźnik, pościg, przesłuchanie

Docieramy do jednego z szefów terrorystów.

Kolejna misja główna w Call of Duty: Modern Warfare, która aktywuje się po ukończeniu zadania o nazwie W niewoli. Misję rozpoczynasz w mieszkaniu na piętrze. Udaj się do sąsiedniego pokoju i podnieś jeden z pistoletów.

116

Następnie wyjdź z Pricem na klatkę schodową i zejdźcie na dół. Po wkroczeniu do uliczki poczekaj na znak kapitana, po czym zacznij rozprawiać się z przeciwnikami (1). Po oczyszczeniu miejsca udaj się do przejścia z prawej.

117

Po dotarciu do kryjówki odczekaj chwilę, namierzając przy tym Rzeźnika (2). Kiedy będziesz gotowy zacznij rozprawiać się z jego ludźmi (3), nie raniąc przy tym głównego podejrzanego. Po oczyszczeniu miejsca zacznij gonić Rzeźnika.

118

W trakcie pościgu eliminuj pojawiających się wrogów. Po przejściu przez bar trafisz na ulicę, którą oczyść z rywali (4), a następnie skieruj się do przejścia z prawej.

119

Kontynuuj pościg, aż do mieszkania, gdzie Rzeźnik wyskoczy przez okno. Wycofaj się szybko, ponieważ zostawi za sobą granat (5), który po chwili eksploduje. Wyskocz przez okno, przebiegnij przez most i przebij się przez kolejną uliczkę.

120

Przedrzyj się przez zaułek, a po wbiegnięciu do budynku zachowaj ostrożność, ponieważ rywale rzucą na środek koktajle mołotowa, które podpalą (6) lokację. W końcu dotrzesz do miejsca, gdzie Rzeźnik zostanie potrącony przez furgonetkę.

121

Wejdź do jej środka i zacznij odpierać wrogie ataki korzystając z karabinu maszynowego. Znajdziesz tu również wyrzutnię RPG, dzięki której możesz szybko wyeliminować nadjeżdżające pojazdy (7). W końcu auto ruszy.

122

Po scence dojdzie do przesłuchania Rzeźnika, który nie będzie chciał nic zdradzić. Udaj się wtedy do furgonetki i wyjmij z niej żonę i syna (8) terrorysty, których zaprowadź na miejsce przesłuchania. Będziesz mógł teraz zdecydować czy chcesz wziąć w nim udział czy też nie.

Jeśli się na to zdecydujesz, to podnieś rewolwer i wymierz go w stronę rodziny Rzeźnika. Odczekaj chwilę, aż terrorysta znów nie będzie chciał mówić i pociągnij za spust. Okaże się, że broń była pusta. Podnieś wtedy pociski z prawej i ponownie zacznij grozić bronią żonie i synowi. W końcu Rzeźnik się wygada - będziesz mógł wtedy go zastrzelić lub zostawić żywego.

Jeżeli nie zdecydowałeś się wziąć udziału w przesłuchaniu, to Rzeźnik zostanie żywy. Po zakończeniu sceny wsiądź z Pricem do radiowozu, co zakończy misję.

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare - W ciemności: zakładnicy, basen, wieża, kościół, Hadir

Spis treści: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Call of Duty: Modern Warfare - W niewoli: więzienie, przesłuchanie, Azadeh, ucieczka

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami