Wojna na Pacyfiku w Battlefield 5 już dostępna. Jutro startuje darmowy weekend

Dwie mapy i nie tylko.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, dzisiaj premierę ma Wojna na Pacyfiku, czyli kolejny duży rozdział Battlefield 5. Aktualizacja dostępna jest za darmo dla wszystkich posiadaczy gry w wersji PC, PS4 i Xbox One.

Najważniejsze nowości to dwie mapy w tytułowym rejonie: Iwo Jima oraz osadzona na terenie archipelagu plansza Sztorm na Pacyfiku. To nie wszystko, ponieważ w grudniu do gry trafi kolejna - odświeżona wersja jednej z najbardziej znanych aren, czyli Wyspy Wake.

Aktualizacja wprowadziła również dwie kolejne frakcje, a więc Stany Zjednoczone i Japonię. Nie zabrakło powiązanych z obiema armiami pojazdów, w tym czołgu M4 Sherman, lekkich czołgów pływających LVT i Ka-Mi, szalup, jeepa MB i samolotu F4U Corsair.

Jest też szereg nowych broni, wśród których są między innymi katana i miotacz ognia, jako przedmioty do znalezienia na polu bitwy, a także karabiny M1 Garand i M1919A6 do wyposażenia. Do tego kolejne wyzwania, umożliwiające zdobycie dodatkowego oręża.

bf5_keisuke
Wkrótce do gry trafi elitarna skórka Keisuke Nakamury

Zobacz: Battlefield 5 - poradnik i najlepsze porady

Ponadto w późniejszym terminie Battlefield 5 wzbogaci się o dwie następne elitarne skórki. Te pozwolą upodobnić prowadzoną postać do amerykańskiego żołnierza Jacka Culvera z toporkiem i karabinem maszynowym oraz japońskiego przywódcy Keisuke Nakamury.

Warto zaznaczyć, że niedługo nowości z Frontu na Pacyfiku przetestują wszyscy zainteresowani. Jutro na wszystkich platformach docelowych startuje bowiem kolejny darmowy weekend, który zakończy się 4 listopada.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głˇwnie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterˇw i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami