Soma i Costume Quest za darmo w Epic Games Store

Za tydzień Ruiner i Nuclear Throne.

Epic Games Store udostępniło za darmo dwie kolejne produkcje - horror Soma od twórców Amnesia: Mroczny Obłęd oraz nawiązujące do Halloween komiksowe Costume Quest od zespołu Tima Schafera.

Aby zdobyć bezpłatne egzemplarze obu wymienionych tytułów, należy wejść na stronę promocji, a następnie przypisać gry do konta. Trzeba się jednak pospieszyć, ponieważ oferta zakończy się za tydzień, 7 listopada, o godzinie 16:00 czasu polskiego.

Soma osadzono w opuszczonej, tajemniczej placówce badawczej umieszczonej na dnie oceanu. Wcielamy się w Simona Jarretta, który odkrywa, że obiekt został opanowany przez sztuczną inteligencję. Wraz z podopiecznym, staramy się wydostać z podwodnej pułapki.

Costume Quest to zaś humorystyczna gra rozgrywająca się w trakcie Halloween. Bliźnięta Reynold i Wren - wcielamy się w jedno z nich - wybierają się na poszukiwanie słodyczy w sąsiedztwie. Naszego brata lub siostrę porywają jednak skuszone słodkościami potwory.

Akcję obserwujemy w perspektywie izometrycznej, ale walki odbywają się w systemie turowym, gdzie potyczki rozstrzygają między sobą gigantyczne wersje kostiumów, noszonych przez dzieci 31 października.

Jednocześnie ujawniono dwa tytuły które Epic Games Store udostępni za tydzień. Od 7 listopada zainteresowani pobiorą polską grę akcji Ruiner oraz niezależne Nuclear Throne.

Następnie: Twórca Assassin's Creed chce wrócić do porzuconej przez Ubisoft gry o diable

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Doniesienia o CoD Warzone 2 niepokoją fanów

Martwią się utratą postępów w pierwszej części gry.

PS Plus, luty 2022: zobacz wszystkie gry

Lista gier w PS Plus na luty.

Fanowski remaster Resident Evil 4 ma datę premiery

Osiem lat powstawania ambitnego projektu.

Nowy Kangurek Kao ze zwiastunem i screenami

Premiera latem na PC i konsolach.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami