Red Dead Redemption 2 - życie bandytów w trailerze premierowym wersji PC

Ucieczka przed stróżami prawa.

Rockstar Games opublikowało nowy zwiastun Red Dead Redemption 2 w wersji PC. Nagranie przypomina o zbliżającej się premierze wydania komputerowego.

Uwaga - możliwe spoilery.

Zwiastun składa się z ujęć, które pochodzą z późniejszych etapów kampanii fabularnej produkcji, kiedy Arthur Morgan i pozostali członkowie gangu Dutcha trafiają na karaibską wyspę. Bohaterowie starają się odszukać ukryty wcześniej skarb.

Materiał wypełniony jest akcją. Nie brakuje między innymi konnych pościgów oraz strzelanin z przeciwnikami, wśród których są policjanci, pinkertoni oraz łowcy nagród. Do tego efektowny strzał z armaty.

Wydanie komputerowe zaoferuje szereg usprawnień graficznych i technicznych względem odpowiedników z platform Sony i Microsoftu. Przykładowo zwiększono odległość wczytywania obiektów oraz podniesiono jakość globalnego oświetlenia i okluzji otoczenia.

rdr2_pc_nvidia
Wersja PC obsłuży ray tracing - technikę śledzenia promieni w czasie rzeczywistym

Zobacz: Red Dead Redemption 2 - Poradnik, Solucja

Udoskonalono również wygląd śladów na śniegu, odbić oraz tekstur trawy i futer. Ponadto wyższa rozdzielczość cieni, a także obsługa techniki HDR, kilku wyświetlaczy i monitorów ultrapanoramicznych (w formacie 21:9). Do tego brak ograniczeń związanych z rozdzielczością ekranu i liczbą klatek na sekundę.

Red Dead Redemption 2 w wersji PC ukaże się 5 listopada w Rockstar Games Launcher i Epic Games Store, a w grudniu pojawi się na Steamie. Klienci pierwszej z platform mogą już wstępnie pobierać grę.

Następnie: Serial Wiedźmin - premiera 20 grudnia na platformie Netflix. Jest nowy zwiastun

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami