Red Dead Redemption 2 - życie bandytów w trailerze premierowym wersji PC

Ucieczka przed stróżami prawa.

Rockstar Games opublikowało nowy zwiastun Red Dead Redemption 2 w wersji PC. Nagranie przypomina o zbliżającej się premierze wydania komputerowego.

Uwaga - możliwe spoilery.

Zwiastun składa się z ujęć, które pochodzą z późniejszych etapów kampanii fabularnej produkcji, kiedy Arthur Morgan i pozostali członkowie gangu Dutcha trafiają na karaibską wyspę. Bohaterowie starają się odszukać ukryty wcześniej skarb.

Materiał wypełniony jest akcją. Nie brakuje między innymi konnych pościgów oraz strzelanin z przeciwnikami, wśród których są policjanci, pinkertoni oraz łowcy nagród. Do tego efektowny strzał z armaty.

Wydanie komputerowe zaoferuje szereg usprawnień graficznych i technicznych względem odpowiedników z platform Sony i Microsoftu. Przykładowo zwiększono odległość wczytywania obiektów oraz podniesiono jakość globalnego oświetlenia i okluzji otoczenia.

rdr2_pc_nvidia
Wersja PC obsłuży ray tracing - technikę śledzenia promieni w czasie rzeczywistym

Zobacz: Red Dead Redemption 2 - Poradnik, Solucja

Udoskonalono również wygląd śladów na śniegu, odbić oraz tekstur trawy i futer. Ponadto wyższa rozdzielczość cieni, a także obsługa techniki HDR, kilku wyświetlaczy i monitorów ultrapanoramicznych (w formacie 21:9). Do tego brak ograniczeń związanych z rozdzielczością ekranu i liczbą klatek na sekundę.

Red Dead Redemption 2 w wersji PC ukaże się 5 listopada w Rockstar Games Launcher i Epic Games Store, a w grudniu pojawi się na Steamie. Klienci pierwszej z platform mogą już wstępnie pobierać grę.

Następnie: Serial Wiedźmin - premiera 20 grudnia na platformie Netflix. Jest nowy zwiastun

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami