Można już pobierać Red Dead Redemption 2 na PC, ruszył pre-load

109 GB.

Wszyscy, którzy złożyli zamówienie przedpremierowe na Red Dead Redemption 2 na PC - za pośrednictwem Rockstar Games Launcher - mogą już wstępnie pobrać grę na platformie wydawcy. Premiera 5 listopada.

Wystarczy uruchomić aplikację, zalogować się i kliknąć przycisk „Pobieranie wstępne” przy panelu gry. Do pobrania jest ok. 109 GB, ale najprawdopodobniej to tymczasowa wartość, bo oficjalne wymagania sprzętowe wspominają o 150 GB. Tradycyjnie możemy oczekiwać aktualizacji premierowej.

rdr1
Zachwycający świat Rockstar czeka na nowych graczy i tych, którzy chcą tu powrócić

Oczywiście wciąż można składać zamówienia przedpremierowe przez platformę Rockstar. W przypadku zakupu do 4 listopada włącznie, nabywca otrzyma w prezencie darmową grę wydawcy. Do wyboru kilka kultowych części GTA, Bully, L.A. Noire i Max Payne 3.

Do tego szereg cyfrowych dodatków do trybu fabularnego oraz wieloosobowego: między innymi 50 sztabek złota, niezwykle cennego w Red Dead Online.

Przypomnijmy, że Red Dead Redemption 2 trafi na Steama, lecz dopiero w grudniu. Fabuła gry opowiada o Arthurze Morganie, prawej ręce przywódcy gangu, który musi nieustannie uciekać przed prawem.

„To piękny, żywy i zaskakujący na każdym kroku otwarty świat. Niesamowita produkcja o wielkim rozmachu” - napisaliśmy w naszej recenzji Red Dead Redemption 2, przyznając tytułowi złotą rekomendację.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami