BlizzCon 2019 - kiedy start, jak oglądać. Na konferencji zapowiedzi Diablo 4 i Overwatch 2?

Ceremonia otwarcia.

Coroczne targi BlizzCon rozpoczynają się w piątek, 1 listopada. Jak zawsze, imprezę rozpocznie specjalna konferencja otwarcia z różnymi ogłoszeniami.

Ceremonia otwarcia startuje o godzinie 19:00. Potrwa najprawdopodobniej około godziny. Wydarzenie można oglądać na Twitchu lub na YouTube.

Według nieoficjalnych informacji pochodzących z różnych źródeł i pojawiających się regularnie w doniesieniach z zagranicznych mediów, głównymi zapowiedziami na tegorocznym BlizzConie będą Diablo 4 oraz Overwatch 2.

Nowe Diablo ma zaoferować bardziej mroczną oprawę graficzną i nawiązywać bardziej do drugiej, a nie trzeciej części cyklu. Dostępne klasy to podobno - między innymi - mag, barbarzyńca i druid.

Overwatch 2 z kolei ma zostać wzbogacony o rozbudowany tryb PvE i nowego bohatera. Nie jest jednak pewne, czy gra zostanie w jakiś sposób połączona z pierwszą odsłoną, by gracze mogli przenieść chociażby zdobyte elementy kosmetyczne.

5da099c3cc4a0a350b14a307
Czy pojawią się fani przebrani za Mei? Postać z Overwatch stała się dla wielu graczy symbolem protestów w Hongkongu

Blizzard zapowie też prawdopodobnie kolejne rozszerzenie World of Warcraft i ujawni szczegóły na temat nowego dodatku do karcianki Hearthstone. Podana zostanie też zapewne data premiery WarCraft 3: Reforged.

BlizzCon 2019 odbędzie się w cieniu problemów firmy z wizerunkiem - korporacja była głośno krytykowana po tym, jak ukarała gracza za wyrażenie poparcia dla protestów w Hongkongu podczas turnieju esportowego.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami