Twórcy FIFA 20 poprawili twarz Francka Ribéry'ego

Teraz wiadomo, kto to.

W najnowszej aktualizacji FIFA 20 deweloperzy poprawili twarze nie tylko zawodnikom Ajaxu Amsterdam. Gracze zauważyli, że nowego, realistycznego oblicza doczekał się też Franck Ribéry, który do tej pory był właściwie nie do rozpoznania.

Aktualnie cyfrowa wersja byłego zawodnika Bayernu Monachium nie pozostawia wątpliwości, kto jest pierwowzorem. Zachowano wszystkie najważniejsze cechy twarzy piłkarza oraz charakterystyczną fryzurę.

Przypomnijmy, że na nietypowy wygląd postaci zwrócił uwagę sam Ribéry, wywołując EA Sports na Twitterze. Sytuację wykorzystało Konami, pokazując, jak piłkarz włoskiej Fiorentiny prezentuje się w PES 2020.

Zobacz: FIFA 20 - poradnik i najlepsze porady

Wciąż nie są znane przyczyny, dla których EA nie odwzorowało wyglądu piłkarza na premierę. Być może to niedopatrzenie, ale kluczowy może być też fakt niedawnej zmiany klubu przez zawodnika i wykluczenia go z trybu FIFA Ultimate Team.

Następnie: "Ameryka jest kłamstwem" - zjawiskowy zwiastun premierowy Death Stranding

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami