The Outer Worlds - W oparach dymu

Raptidony i papierośnica.

Opisywana na tej stronie misja jest bardzo krótka i niekomplikowana w porównaniu do innych zadań w The Outer Worlds.

092

Przy zachodnim wejściu do Tajnego laboratorium (E1 na mapie Ogrodów w Rozarium) spotkasz Lilian (1), nałogową palaczkę papierosów, która straciła swoją kolekcjonerską papierośnicę. Poprosi cię o jej odzyskanie.

Zobacz: Mapa Ogrodów w Rozarium

Poszukiwany przedmiot znajduje się w Zagrodzie raptidonów (H na mapie Ogrodów w Rozarium). Aby go odzyskać, musisz stoczyć walkę z bestiami.

093

Możesz ułatwić sobie walkę, uruchamiając pole magnetyczne (2), które uniemożliwi raptidonom ucieczkę z zagrody. W tym celu przedostań się ukradkiem do terminala (3) i uzbrój ogrodzenie elektryczne. Najłatwiej to wykonać, zeskakując ze skał na most i po cichu przechodząc w stronę komputera.

Nie zalecamy korzystania z przejścia od frontu, gdyż musisz dodatkowo uważać na miny, a stwory mogą o wiele szybciej cię dostrzec.

Po ubiciu raptidonów z bezpiecznej odległości, rozbrój ogrodzenie, a następnie zabierz papierośnicę (4) ze skrzyni. Wróć do Lilian i oddaj jej kolekcjonerski przedmiot. Zadanie zakończy się wówczas.

Następnie: The Outer Worlds - Plakat dla Grimma

Spis treści: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Outer Worlds - Samodzielny sukces

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami