The Outer Worlds - Pijąc szafirowe wino (Parvati)

Zadanie towarzysza: pomagamy Parvati umówić się na randkę.

Jest to pierwsze zadanie związane z towarzyszką Parvati w The Outer Worlds. Rozpoczniesz je podczas trzeciej misji głównej: Podróż gdziekolwiek. Porozmawiaj z Parvati na statku. Dowiesz się, że bardzo chce poznać Junlei Tennyson, kapitana Pioniera.

Zobacz: Mapa Pioniera

094

Udaj się zatem do tej postaci. Junlei Tennyson (1 na powyższym obrazie; E na mapie Pioniera) odnajdziesz w północnej części statku. Zachęć Parvati, podczas rozmowy z Junlei, do zadawania pytań. Następnie wróćcie na pokład Zawodnego.

095

Porozmawiaj ze swoim towarzyszem. Dialog będzie dość długi i osobisty. Następnie Parvati zaproponuje, abyście się udali do baru na Pionierze, Utraconej Nadziei (2 na powyższym obrazie; G na mapie Pioniera).

Idź do Utraconej Nadziei. Koniecznie dołącz do drużyny Parvati. W barze będziecie pić alkohol, a Parvati zacznie ci się zwierzać. Następnie ponownie wróćcie na statek. Porozmawiaj z towarzyszem, co zakończy całe zadanie.

Następnie: TThe Outer Worlds - Najgorszy kontakt (Ellie)

Spis treści: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Outer Worlds - Podręcznik ilustrowany (Max)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami