The Outer Worlds - Alchemik-amator

(Nie)udany eksperyment.

Opisywane zadanie jest jednym z trzech w grze The Outer Worlds, które należy ukończyć, aby wykonać misję: Wezwanie pomocy. Twoim celem jest skontrolowanie stanu technicznego eksperymentu w tajnym laboratorium.

Zobacz: Mapa Ogrodów w Rozarium

Zadanie zleci ci Vaughn Cortes, którego spotkasz w mieście Rozarium (B na mapie Ogrodów w Rozarium). Udaj się na południu regionu i odszukaj jednego z wejść do Tajnego laboratorium (E1-E3 na mapie Ogrodów w Rozarium).

087

Sugerujemy skorzystanie z ukrytego wejścia we włazie (E3), gdyż nim najszybciej trafisz do laboratorium Vaughna, które leży w południowej części budynku. Podejdź do terminala (1) i wykonaj jedną z trzech opcji:

  • Ponownie skalibruj eksperyment (ta opcja wymaga 45 punktów umiejętności Nauki ścisłe) - eksperyment zakończy się sukcesem, uzyskasz dwa Piżma raptidona (zamiast jednego), a tym samym zdobędziesz wyniki badań.
  • Sfinalizuj eksperyment - eksperyment zakończy się sukcesem, uzyskasz jedno Piżmo rapidona, a tym samym zdobędziesz wyniki badań.
  • Awaryjne czyszczenie próbki - doprowadzisz do tego, że zniszczysz eksperyment i nie uzyskasz wyników badań.

Wróć do Vaughna i powiadom go, jak zakończył się eksperyment. W zależności od tego, jak postąpiłeś wcześniej, zachowaj piżmo dla Gladys lub oddaj je Cortesowi. Chyba że udało ci się zdobyć dwa piżma podczas eksperymentu, wówczas możesz albo oba oddać Vaughnowi, albo tylko jedno, a drugie - Gladys.

Następnie: The Outer Worlds - Młot Wulkana

Spis treści: The Outer Worlds - Poradnik, Solucja

Poprzednio: The Outer Worlds - Przyszła na Rozarium zagłada

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami