PS Plus: listopad 2019 - pełna oferta: gry już dostępne

Nioh i Outlast 2.

Firma Sony zaprezentowała pełną listę gier, które od dzisiaj, 5 listopada, bez dodatkowych opłat pobiorą wszyscy zainteresowani abonenci usługi PS Plus.

Na PS4 trafiło między innymi Nioh - nastawioną na akcję produkcję w stylu Dark Souls w świecie inspirowanym piętnastowieczną Japonią. Gracze wcielają się w przybyłego z zachodnich krain Williama, który stara się odnaleźć niejakiego Edwarda Kelly'ego i pokonać demony.

nioh_plus
Nioh stawia na wymagającą walkę

Posiadacze PlayStation 4 z aktywnym abonamentem otrzymują też Outlast 2, czyli horror opowiadający o kamerzyście, który towarzyszy swojej żonie - dziennikarce - w wyprawie na opuszczone tereny Arizony, by zbadać zagadkę morderstwa. Kobieta zostaje jednak porwana.

5 listopada do oferty PS Plus trafiły:

  • Nioh (PS4)
  • Outlast (PS4)

Jednocześnie znikają:

  • The Last of Us Remastered (PS4)
  • MLB The Show 19 (PS4)

Koszt abonamentu PlayStation Plus wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące i 37 zł za miesiąc.

Aktywna subskrypcja PS Plus upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.

Następnie: Blizzard stracił sponsora - Mitsubishi. Reakcja na ukaranie gracza, wspierającego protesty w Hongkongu

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami