Nadchodzi remaster trylogii Mass Effect? W planach EA odświeżona wersja "ulubieńców graczy"

Jest nadzieja.

Na konferencji dla inwestorów przedstawiciele Electronic Arts ujawnili, że do końca kolejnego roku podatkowego - a więc marca 2021 roku - wydadzą „ekscytujące remastery ulubionych tytułów graczy”. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że chodzi o trylogię Mass Effect.

Kolejnym kandydatem do odświeżenia jest seria horrorów Dead Space. Na szczegóły musimy jednak poczekać do czasu oficjalnego komunikatu. Niewykluczone, że więcej usłyszymy w trakcie E3 2020.

Mass Effect to jedna z najpopularniejszych marek BioWare - taktyczne strzelanki RPG, osadzone w realiach sci-fi. Pierwsze trzy części cyklu opowiadają o komandorze Shepardzie, który staje do walki z zagrażającą ludzkości frakcją Żniwiarzy. Gry są oczywiście mocno powiązane fabularnie.

W 2017 roku zadebiutowała Andromeda, która miała stanowić restart serii. Za grę odpowiadał jednak inny zespół - studio, które pomagało w pracach nad poprzednimi częściami.

me1
Trudno zapomnieć te twarze bez wyrazu

Andromeda została przez fanów i recenzentów uznana za najsłabszą osłonę cyklu. Wytykano nieciekawą fabułę, płytkie dialogi i irytujących bohaterów. Sprawę pogorszyły też liczne błędy, które naprawiono dopiero jakiś czas po premierze.

Źródło: PushSquare

Następnie: Apex Legends na Steam nie będzie wymagało klienta Origin

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami