Call of Duty: Modern Warfare - najlepsza broń

Co wybrać w trybie multiplayer.

Jak co roku w Call of Duty otrzymujemy sporo różnorodnych rodzajów broni do wykorzystania. Tutaj wymieniamy te najlepsze do rywalizacji wieloosobowej.

Oczywiście zawsze jest tak, że niektórymi rodzajami broni gra nam się po prostu wygodniej czy przyjemniej. To jednak osobiste kwestie, a tu skupimy się na czysto obiektywnej ocenie broni.

Najlepszy karabin szturmowy - M4A1

Najbardziej uniwersalny karabin, podobny do pierwszego - Kilo 141 - ale zauważalnie lepszy, szczególnie na dłuższych dystansach. Największą zaletą M4A1 jest mnóstwo możliwości modyfikacji tej broni w menu Rusznikarza. Otrzymuje najwięcej możliwych slotów na części, dzięki czemu można naprawdę dostosować ją do swoich potrzeb.

To najlepsza broń w całej grze.

najlepszabron

Najlepszy pistolet maszynowy - P90

Nie oszukujmy się, jeśli wyposażamy pistolet maszynowy, to nie do walki na długie dystanse. A wtedy najlepszy jest P90, który zapewnia przerażająco wręcz wysoką szybkostrzelność. To idealna broń na mniejsze mapy z dużą liczbą budynków, uliczek i przejść. Z bliska czy na średnim dystansie wrogów powalimy niezwykle szybko.

Najlepsza strzelba - 725

Niepozorna z wyglądu i nieco niedzisiejsza dwururka jest fantastyczną strzelbą, przede wszystkim dlatego, że jest skuteczna też na średnim dystansie. Nieco ulepszona modyfikacjami powali wrogów, którzy znajdują się kilkanaście metrów od nas, dwoma strzałami. Z bliska jest oczywiście niezwykle zabójcza. Jedyna wada to konieczność przeładowania po dwóch strzałach.

Najlepszy LKM - PKM

Pierwszy dostępny do naszej dyspozycji LKM jest też najlepszym. Zapewnia idealny balans między szybkostrzelnością, obrażeniami i mobilnością. Inne mogą zadawać więcej obrażeń, ale nie będą tak poręczne - a to też przecież istotne.

Najlepszy karabin - MK2

Potrafi zlikwidować wroga po jednym strzale nie tylko w głowę, ale i w korpus. Wymaga celności, ale w zamian oferuje wysoką skuteczność. Można powiedzieć, że to bardziej poręczny i mobilny karabin snajperski.

Najlepszy karabin snajperski - HDR

Karabiny snajperskie są przydatne przede wszystkim w Wojnie naziemnej, a najlepszym jest HDR. Ma najwyższą szybkostrzelność ze wszystkich snajperek, ale jednocześnie nadal potrafi zabić jednym strzałem w tors.

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare - najlepsze nagrody za serię

Spis treści: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Call of Duty: Modern Warfare - jak szybko zdobywać XP (doświadczenie)

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami