Call of Duty: Modern Warfare - Jaskinia Wilka: szturm na dom, kopalnie, bomba

Misja fabularna, w której łapiemy przywódcę terrorystów.

Zadanie główne w Call of Duty: Modern Warfare, które stanie się dostępne po ukończeniu misji o nazwie Dom. Rozpoczniesz na pokładzie śmigłowca zmierzającego do budynku, w którym ukrywa się Wilk.

094

Po wylądowaniu udaj się do drzwi wejściowych, po ich wyważeniu rozpraw się z dwójką przeciwników. Przejdź w lewo i pozbądź się terrorystki z pistoletem (1). Następnie opuść pomieszczenie i skieruj się w stronę bramy. Po jej wysadzeniu wejdź do drugiego budynku i zabezpiecz trzy nieuzbrojone osoby w pokoju z lewej.

095

Uważaj, bo na łóżku z prawej znajduje się terrorystka (2), która nieoczekiwanie wyjmie karabin i zaatakuje bohatera. Udaj się na korytarz i w pokoju z prawej przestaw dźwignię, co przywróci oświetlenie. Następnie skieruj się na schody, prowadzące na pierwsze piętro.

096

Na górze kompanii wejdą do pomieszczenia z lewej. Uważaj, bo wtedy z pokoju z prawej wybiegnie przeciwnik (3), którego szybko się pozbądź. Wejdź do pomieszczenia, z którego wybiegł i oczyść je z wrogów (w środku będzie też bezbronna kobieta).

097

Skieruj się na schody i zacznij wchodzić na kolejne piętro. W korytarzu terroryści ostrzelają oddział przez drzwi z prawej. Udaj się w lewo, przejdź na taras i obejdź wrogów w sąsiednim pomieszczeniu, po czym ich wyeliminuj (4).

Przejście przez kopalnię

Po oczyszczeniu budynku zostanie przywrócone zasilanie. Zejdź na dół i opuść budowlę, po czym skieruj się do herbaciarni, gdzie zebrał się oddział. Podnieś klapę z ziemi i zacznij schodzić do podziemi.

098

Po zakończeniu scenki zacznij iść wzdłuż tunelu. Po drodze uważaj na pułapki z granatami (5), które będziesz mógł omijać lub rozbrajać. W dalszej części tunelu natkniesz się na pierwszych przeciwników, których wyeliminuj.

099

Idąc dalej będziesz natykał się na rozwidlenia. Nie ma znaczenia, którą z tras wybierzesz, ponieważ wszystkie prowadzą do tego samego punktu. Posuwaj się jednak powoli, ponieważ możesz na nich natrafić na wrogów lub różne pułapki, pokroju palących się plam oleju (6).

100

W dalszej części tunelu będziesz musiał się przeczołgać i eliminować kolejnych rywali. W pomieszczeniu ze skrzyniami możesz iść dołem lub wspiąć się po skrzyniach na górę (7) i zaatakować rywali z zaskoczenia z podwyższenia.

101

W kolejnej lokacji natkniesz się na pułapki i grupę wrogów. Możesz rzucić granat, aby zdetonować ładunki w pomieszczeniu i ułatwić sobie zadanie. Na końcu kolejnego korytarza znajduje się karabin maszynowy. Przeskakuj szybko między wnękami po lewej i prawej stronie korytarza. Z prawej strony znajduje się niskie przejście (8). Przejdź przez nie, dzięki czemu obejdziesz strzelca i będziesz mógł się go pozbyć.

102

W dalszej części bohater spadnie na dół i rozdzieli się z Farah. Rusz do przodu i przepchnij wagonik. Oczyść tunel i ruszaj do miejsca z drewnianą konstrukcją, gdzie zacznie rozprzestrzeniać się ogień. Przepchnij kolejny wagonik i wejdź na górę po drabinie (9).

103

Oczyszczaj kolejne piętra i wspinaj się po drabinach coraz wyżej. Jeśli w trakcie wspinaczki na końcu drabiny pojawi się przeciwnik (10), to wymierz z niego z pistoletu i pozbądź się go. Kontynuuj w ten sposób, aż dotrzesz do miejsca, gdzie bohater zostanie uratowany przez Farah.

Wilk i rozbrojenie bomby

Wyrusz za kobietą i podążaj za nią cały czas. W pewnej chwili dotrzecie do żelaznych drzwi, które zostaną otworzone.

104

Okaże się, że znajduje się za nimi Wilk, który zostanie zastrzelony. Następnie trzeba będzie rozbroić bombę w ciągu 20 sekund. W tym celu trzeba przeciąć trzy kable. Rób to w momencie, kiedy dziewczyna skończy odliczanie i da znak, że należy je przecinać. Kolejne kolory przewodów to: żółty (11), zielony (12) oraz górny czerwony (13). Po rozbrojeniu ładunku zadanie się zakończy.

Następnie: Call of Duty: Modern Warfare - W niewoli: więzienie, przesłuchanie, Azadeh, ucieczka

Spis treści: Call of Duty: Modern Warfare - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Call of Duty: Modern Warfare - Dom: rodzina, gaz, walka z żołnierzem

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami