Ubisoft zamierza naprawić Ghost Recon Breakpoint. Nadchodzi "wciągająca" wersja gry?

Przebudowanie ekonomii, usunięcie błędów i nacisk na przetrwanie.

Ghost Recon Breakpoint nie spotkało się z pozytywnym odbiorem graczy i recenzentów, ale Ubisoft zamierza naprawić produkcję, by stała się wciągającą przygodą, której oczekują wielbiciele cyklu.

„Pierwsze tygodnie były trudniejsze, niż oczekiwaliśmy, ale bierzemy sobie wasze opinie do serca. Bardzo zależy nam na tej grze, całej marce Ghost Recon i na was, naszej społeczności. Jesteśmy zdeterminowani, by ulepszyć to doświadczenie” - głosi oficjalny wpis.

ghost1
Krytyka gry dotyczy między innymi nieinteresującego świata i recyklingu mechanizmów z poprzednich tytułów wydawcy

Na początku deweloperzy zajmą się stroną techniczną i postarają się wyeliminować uciążliwe błędy, problemy z płynnością, trudności w używaniu dronów czy noktowizory blokujące celowniki. Wspomniane aktualizacje zostaną wdrożone do gry w dwóch częściach, najpierw w połowie, a potem pod koniec listopada.

Ubisoft zamierza też przebudować ekonomię w grze, sprawiając, że „zabawa będzie bardziej komfortowa” - na podstawie sugestii fanów. Do Breakpoint trafią też kompani kierowani przez sztuczną inteligencję, jednak to funkcja, której opracowanie „zajmie trochę czasu”.

ghost2
Nowe rozwiązania survivalowe nie wystarczyły, by zapewnić sukces

Ponadto bliżej niesprecyzowane zmiany, które brzmią jednak na istotne przebudowanie podstawowych mechanizmów gry:

„Kluczowym elementem naszej wizji Ghost Recon jest autentyczne militarne doświadczenie. Pracujemy więc nad bardziej wciągającą wersją Breakpoint. Chcemy, byście mogli dopasować zabawę do swoich własnych zasad”.

Zobacz: Ghost Recon Breakpoint - Poradnik, Solucja

„Niektórzy pragną, by mechanizmy survivalowe miały większy wpływ na zabawę, innym nie podoba się łup podzielony na poziomy” - napisali deweloperzy, sugerując, że to elementy, które doczekają się zmian.

W serwisie Metacritic Breakpoint figuruje obecnie z oceną 58/100 od recenzentów i 2,2/10 od użytkowników. W najnowszym raporcie finansowym sam Ubisoft przyznał, że jest bardzo rozczarowany sprzedażą gry.

„Niestety, nie udało się uniknąć powtarzalności i nietrafionych pomysłów na rozwinięcie serii” - napisaliśmy w naszej recenzji Ghost Recon Breakpoint.

Źródło: Ubisoft

Następnie: Death Stranding to "zapierająca dech" i "unikalna" gra - pierwsza opinia o tytule Hideo Kojimy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami