Star Wars Jedi: Fallen Order - walka i polski dubbing w zwiastunie premierowym

Cal Kestis kontra Imperium.

Aktualizacja: Zwiastun z polskim dubbingiem nie jest już dostępny. Poniżej oryginalny trailer w języku angielskim. Udało nam się jednak potwierdzić, że gra ukaże się - tak jak wcześniej zapowiadano - w pełnej, polskiej wersji (z dubbingiem), a zwiastun został usunięty w wyniku błędu.

Oryginalna wiadomość: EA opublikowało nowy zwiastun Star Wars Jedi: Fallen Order. Materiał przypomina o zbliżającej się premierze gry, a także prezentuje próbkę polskiego dubbingu.

Nie było to dotychczas jasne, ale gra ukaże się w wersji z napisami i kwestiami mówionymi w naszym rodzimym języku. Informacje o lokalizacji potwierdza między innymi udostępniona dzisiaj karta katalogowa produkcji na platformie Steam.

Najnowszy trailer produkcji ujawnia próbkę polskich głosów. Szczegóły na temat obsady nie są na razie znane, aczkolwiek w nagraniu można usłyszeć między innymi aktora wcielającego się w głównego bohatera - Cala Kestisa.

Sam zwiastun nakreśla fabułę gry. Wspomniany podopieczny zaznacza, że choć nie może zmienić przeszłości, ma dość ukrywania się i życia w strachu - postanawia dołączyć do niekończącej się walki przeciwko Imperium.

star_wars_traier_premiera
Istotną rolę odegra walka mieczem świetlnym

Zobacz: Star Wars Jedi: Fallen Order (Upadły Zakon) - premiera i najważniejsze informacje

Akcję produkcji osadzono osadzona tuż po wydarzeniach z „Zemsty Sithów”. Gracze wcielą się w Cala Kestisa - młodego padawana Jedi, który przetrwał Rozkaz 66, czyli polecenie eksterminacji wszystkich rycerzy.

Star Wars Jedi: Fallen Order ukaże się 15 listopada na PC, PS4 i Xbox One. Na komputerach osobistych tytuł pojawi się nie tylko na Originie, ale również Steamie.

Następnie: Darmowa karcianka Gwint dostępna na urządzeniach z iOS

Reklama

Skocz do komentarzy (11)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (11)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami