Fortnitne - wyzwania Koszmarów Czar i tryb Król Burzy

Nowe cele, nagrody i tryb.

W Fortnite są już dostępne wyzwania Koszmarów Czar. Poniżej znajdziesz spis wszystkich celów i szczegóły dotyczące nowego trybu, a więc Króla Burzy.

Możliwość podjęcia się wyzwań upływa 5 listopada o północy.

Wyzwania Koszmarów Czar w Fortnite

Poniżej pełna lista wyzwań halloweenowego wydarzenia:

Za pokonanie Króla Burzy otrzymasz darmową parasolkę Burzowy Żagiel, a za wykonanie wszystkich zadań ekran wczytywania. Inne cele też mają oczywiście swoje nagrody.

f1

Nowy tryb - Król Burzy

Kilka wyzwań pakietu Koszmarów Czar wiąże się z pokonaniem Króla Burzy. Do tej pory przeciwnik był dostępny jedynie w płatnym trybie Ratowanie Świata, ale teraz trafił do popularnego battle royale.

Król Burzy nie jest jednak dostępny we wszystkich trybach - musisz wybrać wariant, który nazywa się właśnie „Król Burzy”. Grasz tam w oddziałach.

Potyczka z Królem Burzy jest wieloetapowa i przypomina walkę z bossem. Przeciwnik nie przemieszcza się, ale może dosięgnąć każdego gracza na wyspie atakami dystansowymi.

f2

Kluczem jest oczywiście obranie na cel słabych punktów. Nietrudno je znaleźć - to miejsca, które świecą na żółto. Uważaj na zombie, które co jakiś czas będą cię atakować.

Spis treści: Fortnite: rozdział 2, sezon 1 - wyzwania

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami