Figurka bohatera Death Stranding za ponad 13 tys. zł dostępna w przedsprzedaży

Metrowy Norman Reedus.

Firma Prime1 Studio wprowadziła do swojej oferty limitowane figurki bohatera Death Stranding. Za droższą wersję trzeba zapłacić ponad 13 tys. zł.

Tańszy model, wykonany z plastiku i silikonu nieco niższej jakości, wyceniono na niemal 11 tys. zł. Projekt obydwu figurek jest jednak - poza paroma detalami - identyczny.

hdmmblds_01_a03_press_bl_fix_1

Figurka Sama Portera Bridgesa mierzy aż 106 centymetrów wysokości i waży ponad 30 kg. Droższa wersja oferuje też światełka LED w kilku miejscach.

Zobacz: Death Stranding - Poradnik, Solucja

W bohatera wciela się Norman Reedus, aktor znany do tej pory przede wszystkim z serialu The Walking Dead. Jego postać w Death Stranding podejmie się zadania przywrócenia połączeń między społecznościami w postapokaliptycznym USA.

Gra debiutuje 8 listopada na PlayStation 4. Warto też przypomnieć o zapowiedzi wersji na komputery. Wczoraj poinformowano, że Death Stranding trafi na PC latem 2020 roku.

Źródło: Prime1 Studio

Następnie: PS10 i inne nazwy konsol PlayStation zarejestrowane przez Sony

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami