Death Stranding to "zapierająca dech" i "unikalna" gra - pierwsza opinia o tytule Hideo Kojimy

Pisarz i dziennikarz pozytywnie o produkcji.

Recenzje Death Stranding pojawią się dopiero 1 listopada, ale jedna z osób, która miała okazję zagrać w tytuł, podzieliła się już wstępną opinią o projekcie.

Peter Tieryas jest amerykańskim pisarzem powieści w realiach science-fiction, a także dziennikarzem publikującym na łamach takich serwisów, jak Kotaku i IGN. Na Twitterze udostępnił wpis poświęcony najnowszej produkcji Hideo Kojimy.

„Jutro jest w moich rękach i zapiera dech w piersi. To jedno z najbardziej unikalnych i fantastycznych doświadczeń w całej mojej przygodzie z grami. Więcej przemyśleń na temat Death Stranding ujawnię 1 listopada” - napisał.

Zobacz: Death Stranding - Poradnik, Solucja

Na wpis Tieryasa zareagował oficjalny profil studia Kojima Productions na Twitterze. Deweloperzy podziękowali pisarzowi za opinię oraz wstęp do właściwej recenzji, która powinna pojawić się w najbliższy piątek.

Zobacz: Death Stranding - premiera i najważniejsze informacje

Wiele aspektów tytułu nadal owianych jest tajemnicą. Akcję osadzono w świecie, w którym USA nie istnieją, zastąpione przez Zjednoczone Miasta Ameryki (UCA). Bohater - Sam - musi zjednoczyć państwo, w czym przeszkadzają między innymi wrogo nastawieni separatyści.

Death Stranding zadebiutuje 8 listopada, tylko na PS4. Wczoraj poinformowano zaś, że latem 2020 roku produkcja trafi również na PC - wersja komputerowa ukaże się nakładem firmy 505 Games.

Następnie: Koniec handlu kluczami do skrzynek w CS:GO. Valve walczy z praniem brudnych pieniędzy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami